Topa magnetikë antistres neokub - me ngjyra 5mm

Kodi: 21-011
2 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 417 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Topa magnetikë antistres neocube - me ngjyra 5mm, përbëhet nga 216 topa (diametër 5mm) të punuar nga materiali NdFeB (Neodymium).

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Topa magnetikë antistres neocube - me ngjyra 5mm, përbëhet nga 216 rruaza (diametër 5mm) të bëra nga materiali NdFeB (Neodymium) në kombinime të ndryshme ngjyrash. Krijoni forma të ndryshme 2D dhe 3D , yje, zbukurime, forma gjeometrike, një byzylyk ose një gjerdan nga topa në shumë kombinime. Varet vetëm nga imagjinata dhe kreativiteti juaj. Ato janë të përshtatshme për zhvillimin e aftësive motorike për të gjitha moshat, pavarësisht nga gjinia. Ju thjesht do të bini në dashuri me këto topa kubike Buckey Ball Neo prej 216 copë . Mund të blini topa magnetikë kundër stresit në shitje direkt tek ne.

Topa magnetikë jo vetëm për fëmijë - dhurata ideale për ju ose të dashurit tuaj

Topa magnetikë kundër stresit

Materiali i fortë i përdorur për prodhimin e topave garanton qëndrueshmëri dhe jetëgjatësi të tyre. Seti i topave është i paketuar në një kuti metalike estetike, të rrumbullakët me kapak të lëvizshëm, që do të jetë gjithashtu një shtesë apo dekorim i këndshëm në banesën tuaj. Kutia shërben edhe si mbulesë mbrojtëse e bërë nga shkumë e butë. Kutinë me topa magnet mund ta merrni me vete te miqtë tuaj, në një udhëtim apo kudo që dëshironi. Dhe një gjë më interesante në fund, 1 top ngre lehtësisht 215 topat e mbetur.

Topat NeoCube:

Ata mbështesin kreativitetin dhe imagjinatën hapësinore
Ata çlirojnë tensionin dhe stresin
I përshtatshëm për momente relaksi
Ato përmirësojnë përqendrimin
Ata praktikojnë lëvizshmërinë dhe shkathtësinë e gishtërinjve
Zbuloni magnetizmin dhe eksperimentoni me topa

Paketa përmban: 216 copë topa të bëra nga materiali i ri NdFeB
Diametri i topit: 5 mm
Ngjyra: 6 - me ngjyra

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (5)

100%
100%
أم سمر

i lumtur

Produkt shumë i mrekullueshëm
Përkthyer nga: ar