Topa neokub - 5 mm të zeza

Kodi: 21-002
2 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 417 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Shiten topa te rinj Neocube - te zeza te materialit NdFeB (Neodymium) ne ngjyra te ndryshme me cmim te mire mund ti blini online ne dyqanin tone.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Topa neocube - 5 mm të zeza - topa të rinj magnetikë NeoCube përmbajnë 216 topa (mesatarisht 5 mm) të materialit NdFeB (neodymium) në kombinime të ndryshme ngjyrash. Përshtatshmëri edhe më e mirë e topave, më shumë mundësi për kreativitet dhe imagjinatë. Ato janë të përshtatshme për zhvillimin e aftësive motorike të të gjitha kategorive të moshave, pavarësisht nga gjinia. Ju thjesht do të bini në dashuri me këto Topa Buckey. Një dhuratë perfekte për të dashurit tuaj ose të dashurit tuaj.

Paketa përfshin: 216 copë topa të rinj të materialit NdFeB
Mesatarja e topave: 5 mm
Ngjyra: E zezë

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (1)

95%