Topa magnetikë neokub - fluoreshente 5 mm (që shkëlqejnë në errësirë)

Kodi: 21-012
2 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 417 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Topa magnetikë neokub - fluoreshente 5 mm (që shkëlqejnë në errësirë). Topat e rinj të magnetit NeoCube përbëhen nga 216 topa (diametër 5 mm).

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Topa magnetikë neokub - fluoreshente 5 mm (që shkëlqejnë në errësirë). Topat e rinj të magnetit NeoCube përbëhen nga 216 topa (diametër 5 mm) të bëra nga materiali NdFeB (Neodymium) në kombinime të ndryshme ngjyrash. Krijoni forma të ndryshme 2D dhe 3D , yje, zbukurime, forma gjeometrike, një byzylyk ose një gjerdan nga topa në shumë kombinime. Varet vetëm nga imagjinata dhe kreativiteti juaj. Ato janë të përshtatshme për zhvillimin e aftësive motorike për të gjitha moshat, pavarësisht nga gjinia. Ju thjesht do të bini në dashuri me këto topa kubike Buckey Ball Neo prej 216 copë . Mund të blini topa magnetikë kundër stresit në shitje direkt tek ne.

Topa magnetikë jo vetëm për fëmijë - dhurata ideale për ju ose të dashurit tuaj

topa magnetikë neokub - fluoreshente ndritëse

Materiali i fortë i përdorur për prodhimin e topave garanton qëndrueshmëri dhe jetëgjatësi të tyre. Seti i topave është i paketuar në një kuti metalike estetike, të rrumbullakët me kapak të lëvizshëm, që do të jetë gjithashtu një shtesë apo dekorim i këndshëm në banesën tuaj. Kutia shërben edhe si mbulesë mbrojtëse e bërë nga shkumë e butë. Kutinë me topa magnet mund ta merrni me vete te miqtë tuaj, në një udhëtim apo kudo që dëshironi. Dhe një gjë më interesante në fund, 1 top ngre lehtësisht 215 topat e mbetur.

Topa fluoreshente - shkëlqejnë në errësirë

Topat magnetikë shkëlqejnë në errësirë sepse kanë një shtresë fosforeshente. Për t'i bërë ato me shkëlqim, fillimisht "karikoni" ato për disa minuta nën një llambë. Kur zhvendosen në errësirë, ata do të lëshojnë një dritë të butë jeshile. Jepni topa magnetikë NeoCube për të dashurit tuaj, befasoni ata me forcën e magneteve dhe një numër të madh variacionesh të konfigurueshme , të cilat gjithashtu shkëlqejnë në errësirë.

topa magnetikë - fluoreshente dhe me shkëlqim

Topat NeoCube:

Ata mbështesin kreativitetin dhe imagjinatën hapësinore
Ata çlirojnë tensionin dhe stresin
I përshtatshëm për momente relaksi
Ato përmirësojnë përqendrimin
Ata praktikojnë lëvizshmërinë dhe shkathtësinë e gishtërinjve
Zbuloni magnetizmin dhe eksperimentoni me topa

Paketa përmban: 216 copë topa të bëra nga materiali i ri NdFeB
Diametri i topit: 5 mm
Ngjyra: fluoreshente

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (1)

99%