Kube akulli prej guri - Gurë uiski

Kodi: 94-025
2 400 L 1 700 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 417 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Kube akulli prej guri, të ashtuquajturat gurë Whisky do të ftohin pijet tuaja të preferuara pa hollim dhe ndryshim shije. Kubet e gurit janë bërë prej guri natyror - talk.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Kube akulli prej guri, të ashtuquajturat gurë Whisky do të ftohin pijet tuaja të preferuara pa hollim dhe ndryshim shije. Kubat e gurit janë prej guri natyral - talku, falë të cilit kubet mund ta mbajnë pijen e ftohtë për një kohë të gjatë , nuk thithin aromat dhe gjithashtu avantazhi i madh është se nuk notojnë në sipërfaqen e ujit - prandaj nuk do të ju ndërhyjnë kur pini pije. Akulli klasik është duke u tretur në pije, gjë që çon në një hollim të përmbajtjes së tij dhe mund të ndryshojë shijen e pijes për sa kohë që akulli është ruajtur në frigorifer me mish ose peshk. Përfshihet gjithashtu një qese praktike që shërben për ruajtjen e blloqeve të gurit në frigorifer. Përdorimi i kubeve është i përshtatshëm për të gjitha llojet e pijeve alkoolike dhe joalkoolike. Harrojeni akullin klasik dhe merrni këto kube unike guri që do ta freskojnë pijen tuaj në mënyrë perfekte pa pasur një ndikim absolut në shijen e saj dhe gjithashtu i shtojnë një atmosferë nuancë elegante pijes suaj.

Kube guri akulli

Karakteristikat:

plus i përshtatshëm për ftohjen e uiskit, konjakut, burbonit
plus ftohje e shpejtë e pijeve pa ndryshuar shijen e tyre
plus pastrim dhe ruajtje e lehtë në frigorifer
plus gurët nuk notojnë në sipërfaqe
plus dizajn elegant

Përmbajtja e paketës:

9 x kub guri
1 x qese

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (1)

100%