Këpucë me ndriçim LED LED - të kontrolluara nëpërmjet celularit

Kodi: 88-163
9 900 L 7 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 6 583 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Këpucë me ndriçim LED LED të kontrolluara nga celulari nga markat GLUWY. Këpucë unisex me shkëlqim për meshkuj dhe femra.

Mbrojtja e blerësit

 • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
 • Garanci për produktet - 24 muaj
 • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Këpucët me ndriçim LED LED nëpërmjet celularit të kontrolluara nga markat GLUWY janë ndryshimet më të funditbotën e sotme të modës të të rinjve. Këto atlete të reja thjesht mund t'i çiftoni përmes Bluetooth me telefonin tuaj celular dhe duke përdorur aplikacionin (për Android ose iOS) mund të ndryshoni ngjyrat e modalitetit të ndriçimit ose ndezjes. Gjithçka është shumë e thjeshtë. Atletet janë ndryshimet më të fundit në botën e modës së sotme të të rinjve. Me atlete me shkëlqim, sigurisht që do të shkëlqeni në çdo festë, disko apo festival. Prandaj, nëse ju pëlqen të jeni në qendër të vëmendjes dhe dëshironi të shkëlqeni, këto atlete COOL me ndezje janë zgjidhja e duhur për ju. Atlete universale me shkëlqim për burra dhe gra ose këpucë LED.

!!! Dhuratë speciale për porosi të këpucëve LED – Fidget Spinner falas !!!

dhuratë fidget spinner

Kontrolli bëhet nëpërmjet aplikacionit celular dhe ofron shumë përparësi në krahasim me këpucët tradicionale LED të kontrolluara nëpërmjet butonit. Aplikacioni ju lejon të ndërroni manualisht një gamë të gjerë ngjyrash RGB, ose mund të ndërroni 11 ngjyra të paracaktuara të ndriçimit dhe 8 ngjyra të paracaktuara të ndezjes. Aplikacioni ju lejon gjithashtu të luani muzikën tuaj të preferuar përmes atleteve dhe këpucët do të ndezin në ritmin e muzikës, si një barazues.

Funksioni i Beat Detection i lejon atletet të bëhen të ndjeshme ndaj tingujve dhe të reagojnë ndaj tingujve, gjë që është ideale për një festë, ku këpucët tuaja do të ndezin në ritmin e muzikës që po dëgjoni.

Shkëlqimi i këpucëve përmes telefonit celular

GLUWY është një markë e re mode e stilit të jetesës për të gjithë të rinjtë që kanë stilin e tyre specifik LED për festa.

modë gluwy led

Tabani i secilës këpucë LED mund të ndizet ose ndizet me ngjyra të ndryshme, të cilat mund t'i përshtatni sipas rrobave ose disponimit tuaj. Mund të zgjidhni deri në 11 mënyra ndriçimi (ngjyra të ndryshme + stile ndriçimi). Çdo atlete është e pajisur me një portë USB, përmes së cilës atletet karikohen për 2 orë me kabllon USB të përfshirë. Jetëgjatësia e baterisë është 5-6 orë.

Çizme me ndriçim LED

Specifikimet:

 • Lloji T : këpucë me lidhëse të kontrolluara me Bluetooth
 • Materiali i tabanit: gome
 • Materiali i atleteve: lëkurë sintetike
 • Furnizimi me energji elektrike: Bateri litiumi e integruar
 • Karikimi: me USB (2 orë)
 • Jetëgjatësia e baterisë: 5-6 orë
 • Tensioni i baterisë: 3,7 V
 • Modalitetet e ndriçimit: e kuqe, jeshile, blu, jeshile e lehtë, blu e hapur, e bardhë, bruz, bruz ndezëse, pulsimi i alternuar i shpejtë dhe i ngadalshëm, pulsimi i shpejtë, pulsimi i ngadalshëm dhe i shpejtë i alternuar

Përmbajtja e paketës:

1x palë këpucë LED
1x kabllo USB karikimi
1x çantë mbajtëse
1x Manual në anglisht
+ LED Fidget Spinner falas

Në një variant të produktit, ju lutemi zgjidhni madhësinë e këpucëve LED

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (6)

100%
100%
Melissa Nardelli

Këpucë me ndriçim LED LED - të kontrolluara nëpërmjet celularit

I dua ato drita.
Përkthyer nga: en
100%
Eliška

Këpucë me ndriçim LED LED - të kontrolluara nëpërmjet celularit

Shkëlqen bukur.
Shumë stile të ndryshme.
Aplikacioni është i thjeshtë.
Ata janë vetëm në këmbë.

Këpucë të mahnitshme. Jam shumë i kënaqur me ta. Tashmë mezi pres të shkoj mes njerëzve me ta.

Përkthyer nga: cs