Shufra ftohëse prej çeliku inox

Kodi: 94-013
1 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 250 L
porosit paraprakisht Dorëzimi i produktit bëhet rreth javës së 1-3 .
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Shufra ftohëse prej çeliku inox - verë e ngrohtë? Oh jo! Ne kemi për ju një mënyrë të re dhe elegante për të mbajtur temperaturën e duhur të verës.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Shufra ftohëse prej çeliku inox - verë e ngrohtë? Oh jo! Ne kemi për ju një mënyrë të re dhe elegante për të mbajtur temperaturën e duhur të verës. Ofroni mysafirëve tuaj verën më të mirë dhe cilësore. Ju nuk keni pse të hidheni në një bodrum vere për të ftohur siç duhet verën. Falë shufrës ftohëse në verë - shkop ftohës, ju mund ta ftohni ose filtroni verën vetë.

Shufra është prej çeliku inox. Thjesht vendoseni në frigorifer për 30 - 60 minuta dhe derdhni verën përmes shufrës së ftohjes dhe më pas vera do të filtrohet dhe do të ftohet super. Shkopi ftohës në verë - ftohës është një mjet i paçmuar për çdo prodhues të verës, shkop ftohës elegant dhe praktik për verën. Shufra ftohëse 193 mm e gjatë është prej çeliku inox, e cila rrit efektin ftohës.

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim