Lente celulare me kënd të gjerë Fisheye - 166° për iPhone X

Kodi: 71-009
5 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 4 583 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Lente celulare me kënd të gjerë Fisheye - 166° për iPhone X. Ajo dyfishon këndin normal të shikimit të kamerës së telefonit tuaj celular.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Lente celulare me kënd të gjerë Fisheye - 166° për iPhone X. Ajo dyfishon këndin normal të shikimit të kamerës së telefonit tuaj celular. Me këtë lente HD me kënd super të gjerë, ju mund të kapni imazhe me rezolucion të lartë në këndin e shikimit deri në 166° . Paketa përfshin një mbulesë të fortë për celularin iPhone X, mbi të cilin është montuar telefoto dhe ka një stendë të integruar për shikim të përshtatshëm të fotove dhe videove nga telefoni juaj celular. Pavarësisht nëse jeni fotograf profesionist ose bërja e fotografive është hobi juaj, fotot tuaja do të marrin një dimension të ri.

Lente për sy peshku për Iphone Xsy peshku për Iphone X

Normale

Lente Fisheye FX160S normale

Lente për sy peshku për Iphone X

FX160S për Iphone X

Specifikimet:

Zmadhimi: 0.3X
Distanca minimale e fokusit: 10 mm
Këndi i shikimit - diagonale: 166°
Konstruksioni telefotografik: 3 elemente xhami
Montimi: për të montuar lentet në kapak
Përmasat: 27,8 mm (diametri) x 18,2 mm (lartësia)
Pesha: 16 g

Përmbajtja e paketës:

1x lente Fish eye për iPhone
1x Mbulesë për iPhone X

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim