T-shirt inteligjente fitnesi me navigim - Bluetooth (iOS, Android)

Kodi: 11-284
8 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 7 417 L
porosit paraprakisht Dorëzimi i produktit bëhet rreth javës së 1-3 .
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

T-shirt inteligjente fitnesi me navigim - Bluetooth (iOS, Android) për t'ju ndihmuar të arrini qëllimet tuaja të stërvitjes më shpejt se kurrë më parë.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Bluzë e zgjuar fitnesi me navigim - bluetooth (iOS, Android) për t'ju ndihmuar të arrini qëllimet tuaja të stërvitjes më shpejt se kurrë më parë - qëndroni në formë dhe shijoni jetën tuaj . Kjo është një bluzë revolucionare që nuk ka ardhur ende këtu, ajo regjistron çdo aktivitet tuajin, fjalë për fjalë. Aktivizoni bluzën duke shtypur butonin e butë që ndodhet në mëngën e majtë dhe sensori i integruar në pjesën e pasme të bluzës do të regjistrojë të gjitha detajet e nevojshme si numrin e hapave të ndërmarrë, numrin e katit të ngjitur, kaloritë e djegura dhe në të njëjtën kohë mund t'ju navigojnë , cila është risia absolute në treg.

triko me navigaciontruk i zgjuar

Mund ta çiftoni bluzën tuaj me telefonin inteligjent përmes Bluetooth dhe më pas të përdorni një aplikacion të disponueshëm lirisht (iOS, Android) për të parë të dhënat e regjistruara nga aktivitetet tuaja ose për të filluar navigimin dhe për të zgjedhur destinacionin e udhëtimit tuaj. Bluza inteligjente do t'ju tregojë rrugën pa një ekran vizual, vetëm me sensorë vibrues të vendosur mbi shpatulla, të cilët përcaktojnë drejtimin e rrotullimit me dridhje. Bluza është plotësisht e papërshkueshme nga uji, ndaj mos u shqetësoni për kushtet e këqija të motit. Bateria e integruar ringarkohet duke përdorur kabllon mikro USB të përfshirë . Ju mund ta vishni këtë bluzë të rehatshme dhe gjithashtu në modë kudo - në shtëpi, në palestër, në vrap.

triko palestër numri i hapave Regjistron hapat
Bluza e fitnesit nëpërmjet aplikacionit ju informon për numrin e saktë të hapave që keni ndërmarrë gjatë ditës – qoftë gjatë shëtitjeve në mëngjes/mbrëmje, apo gjatë orarit të punës.
triko fitnesi numri i kateve Regjistron numrin e kateve të ngjitura
Për aktivitetin tonë fizik, më e shëndetshme është përdorimi i shkallëve sesa një ashensor. Aplikacioni i bluzave regjistron numrin e kateve që keni ngjitur gjatë ditës dhe ju ndihmon të qëndroni në një gjendje të shëndetshme.
palestër triko numërimin e kalorive Regjistron kaloritë e djegura
Edhe stërvitja më e vogël ndihmon në djegien e kalorive. Duke përdorur bluzën dhe aplikacionin do të informoheni për numrin e saktë të kalorive të djegura pas aktivitetit sportiv.
fitnes tricko distanca e përshkuar Regjistron distancën
Kardiologët e duan këtë bluzë, sepse është ideale për aktivitetet e tyre. Do të informoheni për distancën e ecur ose të arritur kur stërviteni jashtë, ose në pistën e vrapimit..
palestër triko navigacia Navigimi në vendndodhjen e kërkuar
Duke përdorur aplikacionin e duhur të bluzës, futni destinacionin që dëshironi dhe bluza do të lundrojë ku të shkoni, pa pasur nevojë të përdorni një hartë ose navigacion në telefonin tuaj celular për t'u siguruar që jeni në rrugën e duhur. Bluza që përdor sensorë dridhjesh të vendosura mbi shpatulla do t'ju tregojë se në çfarë drejtimi duhet të shkoni për të arritur në destinacionin përfundimtar sa më shpejt të jetë e mundur.

Diskutimi i produktit (1)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

אשר

pastërti

אשר האס pergjigje

Si e lani/pastroni këmishën?

Përkthyer nga: he
0
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim