Lente celulare me kënd ultra të gjerë 0.6X - për iPhone X

Kodi: 71-010
7 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 6 583 L
porosit paraprakisht Dorëzimi i produktit bëhet rreth javës së 1-3 .
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Lente celulare me kënd ultra të gjerë 0.6X - për iPhone X siguron fotografi të mprehta, të qarta dhe veçanërisht të pa shtrembëruara, falë dizajnit revolucionar dhe të avancuar.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Lente celulare me kënd ultra të gjerë 0.6X - për iPhone X siguron foto të qarta, të qarta dhe veçanërisht të pashtrembëruara, falë dizajnit revolucionar dhe të avancuar. Lentja është ideale për shkrepjen e qiellit blu, detit, luleve, brumbujve e kështu me radhë, sepse ofron rezolucion të lartë të detajeve dhe kënd fotografimi jashtëzakonisht të gjerë . Paketa përfshin një mbulesë të fortë për telefonin celular iPhone X, mbi të cilën është montuar kjo lente me ekran të gjerë dhe ka një stendë të integruar për shikim të përshtatshëm të fotove dhe videove të telefonit tuaj celular. Me këtë lente, fotografitë e telefonit tuaj celular do të kenë një nivel krejtësisht të ri të cilësisë.

Lente me kënd të gjerë IPhone XLente për iPhone X

Fotot me këtë lente

lente për celular me kënd të gjerëlente për celular

Specifikimet:

Zmadhimi: 0.6X Këndi ultra i gjerë
Distanca minimale e fokusit: 15 mm
Këndi i shikimit - diagonale: 100°
Telefoto: 6 elemente xhami
Montimi: për të montuar lentet në kapak
Përmasat: 43,2 mm (diametri) x 25,7 mm (lartësia)
Pesha: 69,3 g

Përmbajtja e paketës:

1x lente me kënd të gjerë për iPhone X
1x Mbulesë për iPhone X

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim