Lente telefoto universale për telefonat inteligjentë - Zmadhimi 3x

Kodi: 71-004
3 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 3 250 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Lente e kamerës telefoto universale për telefonat inteligjentë - Zmadhimi 3x me kapëse mbështet telefonat celularë iPhone/Samsung/HTC/LG/Huawei/Xiaomi.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Lente e kamerës telefoto universale për telefonat inteligjentë - Zmadhimi 3x me kapëse mbështet telefonat celularë iPhone/Samsung/HTC/LG/Huawei/Xiaomi dhe të tjerë për të krijuar imazhe fantastike. Falë sistemit të bashkëngjitjes me kapëse dhe dizajn unik, lentet mund të përdoren pothuajse në të gjitha llojet e telefonave celularë dhe tabletëve. Kjo lente për telefonat celularë do të jetë e jashtëzakonshme për ju.

Zmadhimi i telefonit celular 3.0X

Me këtë lente me cilësi të lartë ju do të merrni zmadhimin e shumëfishtë të objekteve të skanuara me të gjitha detajet. Instalimi i lentës është i thjeshtë dhe i shpejtë, duke përdorur kapësen për të ngjitur lentet në pjesën e sipërme të telefonit, kështu që do të mbulojë lentet dhe mund të filloni të bëni fotografi. Krijoni foto dhe video me cilësi të lartë me telefonin tuaj celular si fotograf profesionist.

Lente klasike


Foto klasike telefoto 2.0X

lente telefoto


Foto telefoto 3.0X

Specifikimet:

Zmadhimi: 3.0X
Distanca minimale e fokusimit: 230 mm
Këndi i shikimit - diagonale: 38°
Telefoto: 3 elemente xhami
Montimi: Duke përdorur një kapëse
Përmasat: 28,5 mm (diametri) x 18,9 mm (lartësia)
Pesha: 40g

Përmbajtja e paketës:

1 x lente mikroskop
1x kapëse montimi

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (1)

100%