lente teleskopik iPhone X - 3.0X

Kodi: 71-007
5 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 4 583 L
porosit paraprakisht Dorëzimi i produktit bëhet rreth javës së 1-3 .
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

lente teleskopike iPhone X - 3.0X përmirëson zmadhimin optik në smartphone tuaj për të kapur imazhe të shkëlqyera të mprehta me optikë me cilësi të lartë.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Lente teleskopik iPhone X - 3.0X përmirëson zmadhimin optik në smartphone tuaj për të kapur imazhe të shkëlqyera të mprehta. Është një optikë me cilësi të lartë që siguron zmadhimin e objekteve dhe në kombinim me zmadhimin dixhital, shumëfishon zmadhimin dhe shton shumë më tepër detaje në foto dhe video. Paketa përfshin një këllëf të fortë telefoni celular për iPhone X, dhe më pas duhet të montoni lentet telefoto në kapak dhe ka një stendë të integruar për shikim të përshtatshëm të fotove dhe videove nga telefoni juaj celular.

Telefon celular Telefoto 3.0XLente telefoto IPhone X

NORMAL

Lente telefoto T36S

lente telefoto

Lente telefoto 3.0X

Specifikimet:

Zmadhimi: 3.0X
Distanca minimale e fokusimit: 230 mm
Këndi i shikimit - diagonale: 38°
Konstruksioni telefotografik: 3 elemente xhami
Montimi: për të montuar lentet në kapak
Përmasat: 28,5 mm (diametri) x 18,9 mm (lartësia)
Pesha: 18g

Përmbajtja e paketës:

1 x lente telefotografike për celularin
1x Mbulesë për iPhone X

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim