Mbajtëse celulari në makinë - automatik Qi me valë + sensor infra të kuqe dhe jastëk rrotullues 360°

Kodi: 71-021
5 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 4 917 L
porosit paraprakisht Dorëzimi i produktit bëhet rreth javës së 1-3 .
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Mbajtëse telefoni makine  - sensor Qi pa tel + sensor infra të kuqe dhe bllok rrotullues 360°. Mbajtëse e telefonit inteligjent ku mund të vendosni në mënyrë të sigurt telefonin tuaj celular.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Mbajtës telefoni i makinës - automatik Qi wireless + sensor infra të kuqe dhe jastëk rrotullues 360°. Mbajtëse e telefonit inteligjent ku mund të vendosni në mënyrë të sigurt telefonin tuaj celular. Kjo mbajtëse për karikimin e telefonit me valë mbështet teknologjinë e karikimit të shpejtë Qi , e krijuar posaçërisht për gjeneratën e re të përdoruesve të Smartphone. Thjesht lidhni kabllon USB të tipit C të përfshirë në portën e karikimit të mbajtësit të makinës (në fund të mbajtësit) dhe më pas në portën USB në makinën tuaj dhe krahët mbajtëse aktivizohen automatikisht dhe ata do ta kapin fort telefonin celular. Pas vendosjes së pajisjes (telefonit) në sipërfaqen e karikimit, do të fillojë karikimi i menjëhershëm . Teknologjia automatike e skanimit infra të kuqe ju lejon të fusni me lehtësi Smartfonin tuaj në mbajtëse me një lëvizje të vetme të dorës dhe ta lini të karikojë.

Mbajtëse automatike për celularin në makinë

Mbajtëse telefoni makine

Shumë makina tani kanë porte USB të integruara, duke e bërë të disponueshme karikimin e makinës, por një zgjidhje e tillë mund të mos jetë e përsosur sepse karikimi është shpesh i ngadalshëm dhe i rëndë. Kjo është arsyeja pse shtimi i një mbajtëse për karikimin e makinës me valë është kaq i rëndësishëm, pasi mund të ofrojë karikim efikas dhe të përshtatshëm. Kjo mbajtëse për karikimin me valë të telefonave celularë në makinë është një zgjidhje universale për Smartphone dhe është projektuar për të përmirësuar në mënyrë të sigurt përvojën e drejtimit. Thjesht përdorni rrezen, fuqinë dhe qëndrueshmërinë e krahut teleskopik për të gjetur pozicionin ideal për Smartfonin tuaj.

Mbajtëse e makinës celulare - Automatic XMount

Për shumë pronarë makinash, një mbajtëse telefoni në një makinë është një aksesor thelbësor për drejtimin e sigurt dhe të rehatshëm. Një mbajtëse cilësore e makinës do t'ju ndihmojë të përmirësoni përvojën tuaj të drejtimit dhe ta bëni atë më të rehatshëm. Megjithatë, ky mbajtës automatik i makinës është shumë më tepër sesa thjesht një mbajtës telefoni bazë. Kjo mbajtëse automatike makine për karikimin pa tel të telefonave celularë, kombinon dizajn të shkëlqyer dhe funksione të fuqishme . Duhet ngasja e makinës në një nivel tjetër. Nuk ka nevojë të shpenzoni kohë për të rregulluar mbajtësen dhe për ta vendosur telefonin manualisht. Mund të filloni të karikoni në një sekondë dhe të përqendroheni te ngasja.

Mbajtëse telefoni inteligjent me karikues - LEXUMA XGERM

Mbajtëse e telefonit inteligjent

Funksioni i karikimit me valë Qi është krijuar posaçërisht për gjeneratën e re të përdoruesve të Smartphone. Mund të filloni të karikoni në një sekondë dhe të përqendroheni te ngasja. Temperatura e makinës në verë mund të jetë deri në 60 gradë. Edhe në temperatura të larta, Xmount ynë do të vazhdojë të jetë i lidhur me panelin e kontrollit me një jastëk polipropileni të ngushtë. Ky bllok PP mund të ngjitet në panelin e kontrollit edhe në temperaturë shumë të lartë të automjetit dhe falë tij, Xmount do të ngjitet fort edhe në temperatura të larta.

Mbajtëse makine me karikim pa tela

mbajtëse celulare të makinës

Mbajtësja e karikimit të makinës me valë në makinë është një nga aksesorët më të shitur të makinave në SHBA dhe Evropë. Me teknologjitë më të avancuara të tilla si një zonë karikimi të shpejtë Qi , sensor infra të kuqe dhe një mbajtëse e fuqishme telefoni , kjo mbajtëse automatike makine është një aksesor thelbësor për makinat tuaja. Ju do të jeni në gjendje të shijoni përvojën më të rehatshme të drejtimit që keni përjetuar ndonjëherë. Vlen të përmendet se krahët mbajtëse të mbajtësit mund të zbulojnë automatikisht madhësinë e telefonit tuaj dhe të rregullojnë gjerësinë e krahëve për të mbajtur telefonin. Krahët mbajtës janë në gjendje të mbajnë fort telefonat e çdo madhësie të disponueshme në treg.

Zgjidhje 3 në 1 - mbajtëse shumëfunksionale

Mbajtëse e bashkangjitur e telefonit celular në xhamin e përparmë, pult ose ventilim - me karikim të shpejtë Qi

sensori infra të kuqe i mbajtëses së makinës

Rrotullim 360 gradë

Rrotullimi i plotë 360 gradë ju jep këndin më të mirë të shikimit

Rrotullimi 360 gradë i mbajtësit të makinës

Sensori infra të kuqe

Teknologjia automatike e skanimit infra të kuqe ju lejon të fusni me lehtësi Smartfonin tuaj në mbajtëse me një lëvizje të vetme të dorës dhe ta lini të karikojë.

Sensori infra të kuqe - mbajtës pa tela për smartphone

Trajtim i përshtatshëm

Mund të kontrolloni Google Map, telefonatat në hyrje dhe mesazhet me një mënyrë më të lehtë

mbajtëse makine për celularin automatik

Përputhshmëria

Mbajtësja është e pajtueshme me lloje të ndryshme të ajrosjeve (ajrosje)

mbajtëse telefoni celular për kanalet e ajrit - pajtueshmëri

Bërë nga materiale superiore dhe duke përdorur teknologji të lartë

mbajtëse wireless në makinë

Karikues pa tel për makinë:
1. Hapja/mbyllja e krahëve mbajtëse me teknologjinë automatike të sensorit infra të kuqe - smartfoni karikohet automatikisht kur vendoset në mbajtëse
2. Butoni me prekje për shkëputje të lehtë të Smartphone nga mbajtësi me një gisht - garanton rehati dhe drejtim të sigurt
3. Punon me të gjithë telefonat inteligjentë me karikim me valë Qi
4. Përputhshmëri e gjerë - e përshtatshme për shumicën e telefonave celularë
5. Lidhje e qëndrueshme - jastëk PP (polipropileni) është përshtatur për ngjitje të sigurt. Edhe kur temperatura e automjetit është e lartë, mbajtësi Xmount nuk bie lehtë.
6. Treguesit: Drita LED e kuqe - Standby, Drita LED blu - Karikimi

Specifikimet:

Ngjyra: e zezë
Porta USB: USB-TYPE C
Certifikimi: RoHS, CE-RED, FCC, Qi
Fuqia: 5 W, 7,5 W (Apple), 10 W (Samsung)
Mbështet karikimin Qi / sensorin infra të kuqe / rrotullimin 360 gradë
Dalja: 9V/1,2A, 5V/1,5A
Përmasat: 126 x 70 x 21 mm
Pesha: 100 g

Përmbajtja e paketës:

1x mbajtëse telefoni makine
1x Mbajtëse filxhani thithës me rrotullim 360° për pultin/xhamin e përparmë
1x mbajtëse e ventilimit të makinës (ndenjat e ajrit)
1x kabllo USB e tipit C

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim