Ndizni kravatën me ngjyrat RGB

Kodi: 88-193
2 200 L 1 800 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 500 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Ndriçoni kravatën me ngjyra RGB që bie në sy më së miri në një diskotekë, klub, festë apo festival dhe është shtesa e duhur për ju nëse dëshironi të jeni në qendër të vëmendjes dhe veçanërisht origjinale.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Ndriçoni kravatën me ngjyra RGB që bie në sy më së miri në një diskotekë, klub, festë apo festival dhe është shtesa e duhur për ju nëse dëshironi të jeni në qendër të vëmendjes dhe veçanërisht origjinale.   E pershtatshme edhe si dhurate per te dashurit. Ju mund të blini kravata online në dyqanin tonë elektronik. Kravata është e zezë, ndezje në ngjyra të ndryshme - e kuqe, blu, jeshile.

Furnizimi me energji elektrike: bateri LR 44 butona (AG13, 357A)
Funksionet: ndezje e alternuar, ndezje e shpejtë, vezullim i shpejtë

Gjatësia e kravatës: 32,2 cm
Gjerësia e kravatës: 7,5 cm

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim