Stenda celulare SELFIE + gjurmim inteligjent i fytyrës (360°)

Kodi: 71-052
3 900 L 2 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 417 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Stenda celulare SELFIE + gjurmimi inteligjent i fytyrës (360°) - është mbështetëse + mbajtëse ideale e telefonit celular, e përshtatshme për çdo person krijues.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Stenda celulare SELFIE + gjurmimi inteligjent i fytyrës (360°) - është mbështetëse + mbajtëse ideale e telefonit celular, e përshtatshme për çdo person krijues të ditëve të sotme. Argëtimi, informacioni, kultura - e gjithë kjo po kalon në hapësirën online dhe krijimi i kësaj përmbajtjeje nuk kufizohet më vetëm tek individë të përzgjedhur. Përmbajtja multimediale mund të krijohet vërtet nga kushdo, dhe mbajtësi i "Ndiqmë" do ta bëjë këtë aktivitet shumë më të lehtë për ju. Stenda për iPhone ose Android është e përshtatshme për Vlogging, thirrje, krijimi në Instagram ose YouTube . A ju pëlqen të bëni një selfie? Nuk ka problem - falë gjurmimit të fytyrës suaj, pajisja do të shërbejë edhe si një stendë e dobishme SELFIE.

Stenda celulare do të gjurmojë çdo hap tuajin falë teknologjisë së gjurmimit të fytyrës. Mund ta përdorni edhe si stendë SELFIE.

mbajtëse celulare inteligjente

Mbështetja e tavolinës për telefonat celularë mund të monitorojë përdoruesin duke gjurmuar fytyrën e tij duke përdorur një kokë rrotulluese (360 gradë). Stendat e telefonave celularë me këtë funksion janë perfekte për Vlogging, FaceTime, TikTok ose për krijimin në shumë platforma të tjera online . Falë tij, ju mund të krijoni pa mundim foto ose video në smartphone tuaj. Mund ta lidhni lehtësisht mbajtësin e telefonit celular me trekëmbëshin duke përdorur bluetooth dhe aplikacionin e disponueshëm . Aplikacioni përfshin gjithashtu një numër mënyrash dhe filtrash për përvojën më të mirë dhe më të thjeshtë të përdoruesit.

Mbështetja e telefonit ju bën të lehtë transmetimin ose krijimin e videove dhe skicave të shkurtra.

TIK TokYouTube

Falë montimit të rregullueshëm, është i përshtatshëm për shumicën e telefonave inteligjentë dhe gjithashtu është e mundur të vendosni këndin e dëshiruar të shkrepjes. Mbështetja e telefonit ka një fije trekëmbësh të vendosur në fund, gjë që e bën përdorimin e tij edhe më efikas dhe të gjithanshëm. Mbështetja e telefonit celular fjalë për fjalë ju çliron duart, falë funksionit të gjurmimit do të jeni gjithmonë në fotografi pa e mbajtur telefonin në duar dhe kështu do të dukeni më natyral në shkrepje - cili është një funksion i shkëlqyeshëm kur transmetoni ose krijoni video të ndryshme . Do të mund ta përdorni gjithashtu për një videotelefonatë me miqtë e familjes ose takime biznesi në internet.

Karakteristikat:

Materiali: ABS
Përmasat: 9,3 x 9,3 x 16,5 cm
Pesha: 160 g
Furnizimi me energji elektrike: 3xAA bateri (nuk përfshihen)

Përmbajtja e paketës:

1x Ndiqni Me Pod
1x Manual

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim