Mjet shumëfunksional i palosshëm Scarab 6 në 1

Kodi: 11-532
1 200 L 700 L Çmimi përjashtuar TVSH: 583 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Mjeti shumëfunksional i palosshëm Scarab 6 në 1 ofron të gjitha mjetet bazë që do të jenë të dobishme në natyrë, por edhe gjatë aktiviteteve të përditshme.

Mbrojtja e blerësit

 • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
 • Garanci për produktet - 24 muaj
 • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Mjeti shumëfunksional i palosshëm Scarab 6 në 1 ofron të gjitha mjetet bazë që do të jenë të dobishme në natyrë, por edhe gjatë aktiviteteve të përditshme. Është një shtesë e shkëlqyeshme për zinxhirin e çelësave të çdo mbijetuesi. Ai përmban 6 lloje mjetesh , kështu që pavarësisht se ku jeni, do të keni gjithmonë ndihmën.

Mjet 6 në 1 - i përshtatshëm edhe si unazë çelësash

mjet 6 në 1 skarab

Dizajn cilësor

Vegla e palosshme është prej çeliku inox , i cili garanton qëndrueshmëri për një periudhë më të gjatë përdorimi. Madhësia është projektuar që të përshtatet në dorën tuaj dhe të përshtatet mirë në xhepin tuaj. Mjeti duket si një mjet i lashtë egjiptian Scarab kur montohet plotësisht dhe vjen në paketimin e tij origjinal.

multifunksional scarab multivegël

Specifikim:

 • Materiali: çeliku
 • Ai përfshin mjetet e mëposhtme:
 • Kaçavidë me kokë të sheshtë
 • Kaçavidë me kokë Phillipshead
 • Nje thike
 • Heqësi i izolimit të telit
 • Pincë
 • Skedar metalik
 • Përmasat: 5 x 3,5 x 1 cm
 • Pesha: 48 gram

Përmbajtja e paketës:
1x mjet i palosshëm shumëfunksional Scarab

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim