Stilolaps golfi me një qëndrim si një shkop golfi dhe top me një orë

Kodi: 100-016
5 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 4 917 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Stilolaps golfi me një mbajtëse si një shkop golfi dhe top me një orë është një aksesor elegant që tërheq menjëherë vëmendjen e të gjithëve, jo vetëm të lojtarëve.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Stilolaps golfi me një mbajtëse si një shkop golfi dhe top me një orë është një aksesor elegant që tërheq menjëherë vëmendjen e të gjithëve, jo vetëm të lojtarëve. Ky stilolaps elegant me qëndrim golfi kombinon funksionalitetin dhe stilin në një pajisje. Stenda është e punuar me saktësi, e zbukuruar me motive golfi, gjë që e bën atë një element të shkëlqyer dekorimi në hapësirën e punës, në tavolinë apo në vitrinë.

Stilolaps golfi (top me shkop) me orë funksionale

Stilolaps golfi (top me shkop) me orë funksionale

Një stilolaps që i ngjan një shkopi golfi dhe fushë golfi

Nëse jeni duke kërkuar për një suvenir të veçantë për entuziastin tuaj të golfit, ose një dhuratë që tërheq temën e golfit, ky stilolaps me stendë është zgjidhja perfekte. Dizajni i tij unik, i cili i ngjan një shkopi golfi dhe një fushë golfi, sjell një element elegant dhe të jashtëzakonshëm në shtëpinë e përditshme.

Stilolaps me orë në stendë golfi

Një suvenir elegant për të apasionuarit pas golfit

Përveç të qenit një suvenir i mrekullueshëm, ai gjithashtu është një dhuratë e shkëlqyer për entuziastët e golfit. Me dizajnin e saj të përjetshëm dhe qëndrimin funksional, kjo pjesë do të tërheqë menjëherë vëmendjen dhe do të krijojë një përvojë unike shkrimi dhe do të jetë një shtesë origjinale në tryezën tuaj.

stilolaps klub golfi me një top dhe një orë

Specifikim:

  • Stilolaps golfi me orë
  • Dekorimi sportiv


Përmbajtja e paketës:
1x stilolaps Golf me orë

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim