Stilolaps me bojë me pendë - stilolaps luksoz kaligrafi antike me gjilpërë + mbajtës + 5 fije

Kodi: 100-017
5 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 4 917 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Stilolaps me bojë me pupla - stilolaps luksoz kaligrafie antike me gjilpërë + Qëndrim + 5 fije​ është një perlë e vërtetë jo vetëm për zemrat artistike dhe çdo nostalgjik.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Stilolaps me bojë me pendë - stilolaps luksoz kaligrafi antik me majë zhytjeje + Stand + 5 thumba​ është një perlë e vërtetë jo vetëm për zemrat artistike dhe çdo nostalgjik. Ky stilolaps i veçantë mbart bukurinë e një epoke të kaluar dhe ju lejon të ringjallni artin e kaligrafisë me një stil elegant.

stilolapsa kaligrafikë luksoz me një majë për zhytje


Një dhuratë e jashtëzakonshme për dashamirët e shkrimit dhe stilit vintage

Stilolapsi antik i kaligrafisë është një dekorim origjinal dhe elegant që do të tërheqë jo vetëm shkrimtarët, artistët dhe dashamirët e librave, por edhe njerëzit që pëlqejnë gjërat retro. Vendosja e tij në tavolinën e punës është vërtet e jashtëzakonshme, pasi zgjeron vizualisht hapësirën dhe krijon një atmosferë të këndshme pune. Me elegancën dhe historinë e tij, ky stilolaps mund të bëjë çdo zyrë apo punishte komode. Frymëzohuni nga sharmi i saj kaligrafik dhe hyni në botën e shkrimit me një stil unik.

set stilolaps pendë ink dip

Shprehje artistike me 5 thumba të ndryshme stilolapsi kaligrafie

Kaligrafia është një art që lindi nga aftësia dhe pasioni për të shkruar. Stilolapsi antik i kaligrafisë i jep kaligrafit kreativitet dhe shprehje të pakufizuar. Me 5 majat e saj të ndryshme, mund të arrihet një gamë e gjerë efektesh dhe stilesh shkrimi. Tharkat e imëta mundësojnë shkrim të saktë dhe të detajuar, i cili është ideal për krijimin e vijave të holla dhe delikate. Përkundrazi, majat më të trasha ofrojnë mundësinë për të krijuar shkronja më të gjera dhe më shprehëse, duke i dhënë forcë dhe shprehje veprave tuaja kaligrafike.

set stilolapsi petk dhurate Antik

Set dhuratash luksoze

Ky set dhuratash luksoz përfshin një stilolaps boje blu me një dorezë metalike në të cilën është ngjitur maja origjinale dhe një mbështetëse metalike elegant. Së bashku ato formojnë një dekorim elegant të çdo tavoline pune. Kompleti përfshin edhe një shishe qelqi me bojë blu. Stilolapsi përmban gjithashtu një majë me cilësi të lartë, me të cilën është shumë e këndshme të shkruash. Por në paketim do të gjeni edhe 5 thumba të tjera që kanë maja të ndryshme të gjera.

set stilolapsi stilolapsi luksoz me pupla

Specifikim:

  • Versioni metalik i stilolapsit
  • Baza metalike
  • Bojë blu


Përmbajtja e paketës:

1x stilolaps kaligrafie antike me majë për zhytje
5 x thumba kaligrafie
1 x bojë blu
1x Baza metalike

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim