Bizhuteri USB 16 GB - Kamera Kristal

Kodi: 17-029
3 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 917 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

USB Jewel 16GB - Kamera kristal për shitje online në dyqanin tonë elektronik. Aksesor luksoz që është ideal për një dhuratë për një grua.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

USB Jewel 16GB - Kamera kristal për shitje online në dyqanin tonë elektronik. Aksesor luksoz që është ideal për një dhuratë për një grua. Ky model i jashtëzakonshëm është i përmirësuar me saktësi me kristale. Mund të vishen me zinxhirë çelësash ose si një aksesor elegant në çantën e dorës ndërsa përdorni një çelës USB 16 GB nëse është e nevojshme. Në dyqanin tonë elektronik ju mund të blini çelësa USB të ndryshëm cilësorë me çmime fantastike.

  • Kapaciteti: 16 GB
  • Materiali: Metal, aliazh zinku, kristal

specifikimet:

Kapaciteti: 16 GB
Shpejtësia USB: USB 2.0
E përputhshme me: Windows, Mac OS dhe Linux
Temperatura e funksionimit: 0 ° C deri në 60 ° C (32 ° F deri në 140 ° F)
Temperatura e funksionimit: -20 ° C deri në 85 ° C (-4 ° F deri në 185 ° F)


Paketa përfshin:

1x çelës USB

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (1)

98%