Çelës USB natyral - Degë peme prej druri 16 GB

Kodi: 17-047
3 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 3 250 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Çelës USB Natyror - Degë druri me 16GB Shitet online në dyqanin tonë elektronik. Tani mund t'i ruani skedarët tuaj me stil dhe t'i transferoni me vete kudo.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Çelës USB Natyror - Degë druri me 16GB Shitet online në dyqanin tonë elektronik. Tani mund t'i ruani skedarët tuaj me stil dhe t'i transferoni me vete kudo. Ky model i jashtëzakonshëm USB i bërë nga druri është një kombinim i natyrës dhe teknologjisë moderne. I përshtatshëm si dhuratë origjinale për të apasionuarit pas mjedisit. Në dyqanin tonë elektronik ju mund të blini USB flash disqe të ndryshme cilësore dhe argëtuese me çmime fantastike.

• Kapaciteti: 16 GB
• Materiali: Dru

Specifikimet:

Kapaciteti: 16 GB
Shpejtësia USB: USB 2.0
E përputhshme me: Windows, Mac OS dhe Linux
Temperatura e punës: 0 ° C deri në 60 ° C (32 ° F deri në 140 ° F)
Temperatura e funksionimit: -20 ° C deri në 85 ° C (-4 ° F deri në 185 ° F)

Paketa përfshin:

1x çelës USB

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim