Balona LED - balona me ndriçim të ndezur - Set prej 5 copë

Kodi: 88-243
1 500 L 800 L Çmimi përjashtuar TVSH: 667 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Balona LED - tullumbace me ndriçim të ndezur për festime - festa, dasma, ditëlindje, etj jo vetëm për fëmijë - Set prej 5 copë.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Balona LED - tullumbace me ndriçim te ndezur per festa - festa, dasma, ditelindje etj jo vetem per femije - Set prej 5 copë. Balonat tona janë një dekorim i mrekullueshëm për çdo festë, festë apo Barbecue dhe raste të tjera. Balonat e bukura të ndriçuara do të ndriçojnë hapësirën me ngjyra shumëngjyrëshe dhe do të krijojnë atmosferën e duhur. Ato janë një suplement dhe dekor i mrekullueshëm edhe në dasma ku në hijen e natës duken magjepsëse dhe shkaktojnë të dridhura te të gjithë të përfshirët. Është gjithashtu e mundur që t'i fryni ato me helium dhe t'i lëshoni në qiellin e errët si një alternativë e sigurt për fenerët e lehtë. Për të ndezur tullumbace , tërhiqni një bllok letre nga tullumbace - atëherë tullumbace mund të fryhet me ajër ose helium.

Balona për ditëlindje me dritë - Ndriçoni botën përreth jush me balona të bukura me ngjyra të ndezura për festë

Specifikimet:
Numri i balonave - 5 copë
Ngjyrat e balonave - jeshile, e bardhë, blu, e verdhë, e kuqe
Përmbajtja e paketës:
5x tullumbace

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim