Set me vegla kyçe + 3 takëm në një kuti - dhuratë për një burrë

Kodi: 11-539
3 900 L 2 400 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 000 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Set me 3 vegla të dobishme çelësash + takëm në një kuti elegant - një dhuratë për një burrë (djalë) është një shtesë e përsosur për çdo djalë të aftë dhe praktik.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Set me 3 vegla kyçe të dobishme + takëm në një këllëf elegant - një dhuratë për një burrë (djalë) është një shtesë e përsosur për çdo djalë të aftë dhe praktik. Çdo pjesë është bërë prej çeliku inox të lëmuar me cilësi të lartë. Kompleti dorëzohet në kutinë e vet të bërë nga plastika e qëndrueshme ABS, e cila është e përshtatshme për vegla.

Set origjinal i veglave dhe takëmeve në një

Set origjinal i veglave dhe takëmeve në një 3 copë

E lehtë, e lëvizshme dhe shumëfunksionale

Çdo pjesë është mjaft e lehtë për t'u përdorur si enë tavoline, por mjaft e fortë për t'u përdorur si një mjet i vërtetë. Setin e çelësave dhe takëmeve mund ta përdorni në çdo kohë, pasi paketimi është kompakt dhe i lehtë për t'u transportuar. Nëse vendosni të bëni dhuratë kompletin, sigurisht që do të jetë një dhuratë e shkëlqyer për mjeshtrit e dorës.

grup praktik i veglave të çelësave dhe takëmeve

Specifikim:

  • Materiali: çelik inox
  • Pesha: 187 gram
  • Përmasat: 25,5 x 13,5 x 3,5

Përmbajtja e paketës:
1x set me tre vegla kyçe dhe takëme në një kuti

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim