USB ekskluzive - tullë ari 16 GB

Kodi: 17-033
3 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 917 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

USB ekskluzive - tullë ari 16 GB për shitje online në dyqanin tonë elektronik. I përshtatshëm për përdorim të përditshëm, sepse është një çelës i vogël praktik dhe unik UBS.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

USB ekskluzive - tullë ari 16 GB për shitje online në dyqanin tonë elektronik. Ky model luksoz i çelësit USB në formë tulle ari me përpunim preciz është një shtesë unike për përdorim të përditshëm për ruajtjen dhe transferimin e skedarëve. USB Flash Disk 16 GB është i përshtatshëm si dhuratë për partnerët e biznesit, klientët ose punonjësit. Në e-shopin tonë mund të gjeni edhe çelësa USB të tjerë cilësorë dhe origjinalë.

  • Kapaciteti: 16 GB
  • Materiali: Metal, aliazh zinku


specifikimet:

Kapaciteti: 16 GB
Shpejtësia USB: USB 2.0
E përputhshme me: Windows, Mac OS dhe Linux
Temperatura e punës: 0 ° C deri në 60 ° C (32 ° F deri në 140 ° F)
Temperatura e funksionimit: -20 ° C deri në 85 ° C (-4 ° F deri në 185 ° F)


Paketa përfshin :

1x çelës USB

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (1)

100%
100%
maria

Celës

produkt i madh, i bukur

kënaqësi maksimale

Përkthyer nga: sk