Blini 10 bluza LED me çmim më të lirë

Kodi: 100-4
29 000 L 24 000 L Çmimi përjashtuar TVSH: 20 000 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

MEGA Action - Blini 10 bluza LED me çmimin më të lirë. Ju mund të zgjidhni çfarëdolloj modeli bluzash LED në magazinë.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

MEGA Action - Blini 10 bluza LED me çmimin më të lirë

Ju mund të zgjidhni nga çdo model bluzash LED që kemi në stok.
(Thjesht shkruani një shënim për porosinë, çfarë modelesh dhe mase kërkoni).

T-shirt led mega zbritje

Produkti më i famshëm në dyqanin tonë - Bluza LED me sensor zëri. Ajo pulson, në varësi të muzikës në disko, klub, në një festë apo festival, është investimi i duhur për ju nëse doni të jeni tërheqës dhe të visheni bukur. Mos prisni, thjesht kontrolloni të gjitha modelet dhe zgjidhni tuajin.

Nëse dëshironi këmisha led me logon ose dizajnin tuaj, thjesht plotësoni formularin e porosisë këtu . Ne do ta prodhojmë bluzën LED për ju me logon ose dizajnin grafik që ju kërkoni. Me këtë bluzë LED ju patjetër do të keni një mjet të shkëlqyer marketingu për të promovuar biznesin tuaj.

  • 100% pambuk, me cilësi të lartë dhe vjen vetëm në ngjyrë të zezë.
  • Paneli LED është ngjitur në këmishë me Velcro - lejon shkëputjen e lehtë të panelit.
  • Mini paketa ose njësia e kontrollit (ku është futur bateria) është e lëvizshme që të mund ta lani bluzën.
  • Paketa mini është e pajisur me çelësin ON/OFF dhe rrotën e lëvizshmërisë - ju mund të zgjidhni sensitivitetin e lartë ose të ulët ndaj muzikës.
  • Bateritë: 4 x AAA (nuk përfshihen)

Vini re se ka kompani që shesin bluza LED shumë të lira, të bëra nga me materiale më të lira dhe për shkak të këtij problemi, NJËSITË KEQFUNKSIONOJNË dhe prodhojnë një dritë të dobët. Ne shesim bluza LED CILESORE me materiale ME TË MIRË. Për më tepër, ne ofrojmë një GARANCI 2 VJET.

Mos blini bluza LED të lira. Klikoni për më shumë informacion .


tavolinë me madhësi bluzash led

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim