Bluzë me ndriçim - Yll

Kodi: 01-041
2 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 417 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Bluzë me ndriçim - blini bluzën tuaj të aktivizuar me zërin në internet. E këmisha me shumicë për çmimin më të mirë. T-shirt Equalizer përzgjedhja më e madhe në botë - MTV DJ, Alien, Equalizer.

Mbrojtja e blerësit

 • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
 • Garanci për produktet - 24 muaj
 • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

EQ është një këmishë me një analizues të spektrit të ndjeshëm ndaj zërit. Ndërsa muzika rreh, barazuesi lëviz në ritmin e muzikës! Çdo frekuencë e muzikës do të aktivizojë një shirit të ndryshëm barazues, ashtu si barazuesi në stereo në shtëpi! Është një aksesor i domosdoshëm për të gjitha koncertet, festat apo edhe lavdet! Ajo ka një panel plotësisht funksional Electro Luminescence me një paketë baterie që futet në mënyrë diskrete në një xhep brenda bluzës. Rezultati përfundimtar është një T-Shirt muzikore e ndjeshme ndaj zërit që tërheq vëmendjen!

Bluzë me ndriçim - blini bluzën tuaj të aktivizuar me zërin në internet. E këmisha me shumicë për çmimin më të mirë. T-shirt Equalizer përzgjedhja më e madhe në botë - MTV DJ, Alien, Equalizer.

Nëse dëshironi bluzë me ndriçim personal me logon ose dizajnin tuaj, thjesht plotësoni formularin e porosisë direkt këtu . Ne do të prodhojmë bluza LED për ju me logon e ofruar ose dizajnin grafik pikërisht sipas kërkesave tuaja. Me këtë këmishë LED ju patjetër do të keni një mjet të shkëlqyer marketingu për të promovuar aktivitetet tuaja të biznesit.Veçori:

 • Bluzë e zezë pambuku me një panel ndriçues të aktivizuar me zë.
 • Sensori i rregullueshëm i volumit për shpejtësinë e ndezjes.
 • Dritat ndezin në jeshile, të verdhë dhe të kuqe në kohën e muzikës dhe zërit.
 • Paketa e baterisë ka një çelës ndezës/fikje, kështu që ju mund të zgjidhni kur e bëni dhe kur nuk dëshironi të ndizni (siç ishte).
 • Paketa e baterisë mund të hiqet nga priza për të larë bluzën.
 • Bluza lahet vetëm me dorë.
 • Kërkon 4 x bateri AAA (nuk përfshihen).
 • Madhësia: 120 cm (47 inç)

Vini re se ka kompani që shesin bluza LED shumë të lira me materiale më të lira dhe për shkak të këtij problemi, NJËSITË KEQFUNKSIONON dhe prodhojnë një dritë më pak të gjallë. Shesim bluza LED CILESORE me materiale ME TË KIRË. Për më tepër, ne ofrojmë një GARANCI 2 VJET.

Mos blini bluza LED të lira. Klikoni për më shumë informacion .


tavolinë me madhësi bluzash led

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim