Bluzë shkëlqyese e barazimit LED MATRIX

Kodi: 01-110
2 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 417 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Bluzë shkëlqyese e barazimit LED MATRIX. Do të shkëlqejë në ritmin e muzikës dhe të gjithë do t'ju kenë zili që keni këtë bluzë. Bluza unike LED me sensor zëri.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Bluzë shkëlqyese e barazimit LED MATRIX. Do të shkëlqejë në ritmin e muzikës dhe të gjithë do t'ju kenë zili që keni këtë bluzë. Bluza unike LED me sensor zëri. Më e mira bie në sy në një disko, klub, festë apo festival, është investimi i duhur për ty nëse dëshiron të jesh në qendër të vëmendjes dhe të jesh cool. Mos prisni dhe kontrolloni të gjitha modelet dhe zgjidhni ato tuajat.

  • E perbere 100% pambuk, cilesore dhe e disponueshme vetem ne ngjyre te zeze.
  • Paneli LED është i bashkangjitur në bluzë nëpërmjet mbështjellësit velcro - duke lejuar shkëputjen e lehtë të panelit.
  • Paketa e vogël ose njësia e kontrollit, në të cilën janë futur bateritë, është e shkëputshme në rast larjeje.
  • Paketa mini është e pajisur me një çelës ON/OFF dhe një rrotë lëvizëse të ndjeshme - ju mund të zgjidhni ndjeshmërinë e lartë ose të ulët të zërit.
  • Bateritë: 4 x AAA (nuk përfshihen)

tabela e madhësisë

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim