Ndriçoni kapak - DJ Equalizer

Kodi: 88-172
2 400 L 1 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 250 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Ndriçoni kapak - DJ Equalizer. Kapaku i ndjeshëm ndaj tingullit me sensor - mund të pulsojë nga tingulli (muzikë, fjalë e folur, duartrokitje etj.)

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Kapak ndriçues - DJ Equalizer i cili bie në sy më së miri në disko, në klub, në një festë apo festival është investimi i duhur për ju nëse dëshironi të tërhiqni dhe të jeni veçanërisht të lezetshëm. E pershtatshme si dhurate e vecante per te dashurit. Kapaku i ndjeshëm ndaj zërit me sensor - mund të pulsojë nga tingulli (muzikë, fjalë e folur, duartrokitje etj.). Ju mund të blini tapa ndezëse në internet në dyqanin tonë elektronik.

EL. Fuqia: kutia e kontrollit (2 x bateri AAA nuk përfshihen)
Funksioni: Lidhje të ndjeshme ndaj zërit


Diskutimi i produktit (1)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

ارد

Siguria juaj

اردلان تقی نژاد pergjigje

Me vjen shume keq psh nese blej dicka nga ju si mund te jem i sigurt qe do ta marr dhe nese nuk e marr kujt te ankohem?

Përkthyer nga: fa
0
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim