Këpucë të lehta led - Atlete të kuqe

Kodi: 88-146
8 500 L 5 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 4 583 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Këpucë të lehta LED - Atlete të kuqe, nga markat GLUWY janë modifikimet më të fundit në botën e sotme të modës të të rinjve. Do të shkëlqeni në çdo festë, disko apo festival.

Mbrojtja e blerësit

 • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
 • Garanci për produktet - 24 muaj
 • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Këpucë LED të lehta - Atlete të kuqe, nga markat GLUWY janë ndryshimet më të fundit në botën e sotme të modës së të rinjve. Me atlete shkëlqyese me siguri do të shkëlqeni në çdo festë, disko apo festival. Pra, nëse ju pëlqen të jeni pika qendrore e vëmendjes dhe dëshironi të shkëlqeni, këto atlete COOL me ndezje janë zgjidhja e duhur për ju.

!!! Dhuratë speciale për porosi të këpucëve LED – Fidget Spinner falas !!!

dhuratë fidget spinner

Tabani i secilës këpucë LED mund të ndizet ose ndizet me ngjyra të ndryshme, të cilat mund t'i përshtatni sipas rrobave ose disponimit tuaj. Mund të zgjidhni deri në 11 mënyra ndriçimi (ngjyra të ndryshme + stile ndriçimi). Çdo atlete është e pajisur me një portë USB, përmes së cilës atletet karikohen për 2 orë me kabllon USB të përfshirë. Jetëgjatësia e baterisë është 5-6 orë.

GLUWY është një markë e re mode e stilit të jetesës për të gjithë të rinjtë që kanë stilin e tyre specifik LED për festa.

Këpucët ndezëse të ngjitura

Specifikimet:

 • Lloji T : atlete me lidhëse - atlete të kuqe
 • Materiali i tabanit: gome
 • Materiali i atleteve: lëkurë sintetike
 • Furnizimi me energji elektrike: Bateri litiumi e integruar
 • Karikimi: me USB (2 orë)
 • Jetëgjatësia e baterisë: 5-6 orë
 • Tensioni i baterisë: 3,7 V
 • Modalitetet e ndriçimit: e kuqe, jeshile, blu, jeshile e lehtë, blu e hapur, e bardhë, bruz, bruz ndezëse, pulsimi i alternuar i shpejtë dhe i ngadalshëm, pulsimi i shpejtë, pulsimi i ngadalshëm dhe i shpejtë i alternuar

Përmbajtja e paketës:

1x palë këpucë LED
1x kabllo USB karikimi
1x çantë mbajtëse
1x Manual në anglisht
+ LED Fidget Spinner falas

Në një variant të produktit, ju lutemi zgjidhni madhësinë e këpucëve LED

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (4)

98%