Azil LED për meshkuj - të kuqe

Kodi: 88-195
2 600 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 167 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Azil LED për meshkuj - të kuqe. Ata shkëlqejnë më së miri në diskotekë, klub, festë apo festival, është investimi i duhur për ju nëse dëshironi të jeni në qendër të vëmendjes dhe të jeni cool.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Azil LED për meshkuj - të kuqe. Ata shkëlqejnë më së miri në diskotekë, klub, festë apo festival, është investimi i duhur për ju nëse dëshironi të jeni në qendër të vëmendjes dhe të jeni cool. I përshtatshëm edhe si dhuratë origjinale për të dashurit. Azultatet ndezëse për meshkuj mund të blihen online në dyqanin tonë elektronik. Azultatet për meshkuj janë të kuqe dhe shkëlqejnë në ngjyrë të kuqe.

të kuqe që shkëlqejnë alfabete për burra

Furnizimi me energji elektrike: kuti kontrolli (2 x bateri CR2032)
Funksionet : ende shkëlqen, ndezje e shpejtë, ndezje e ngadaltë

Gjatësia e varëseve për meshkuj: e rregullueshme

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim