Maska e pastrimit - LED blu e errët

Kodi: 88-208
2 100 L 1 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 250 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Maska e pastrimit ✅ - Blu e errët LED, e cila shquhet më së miri në halloween, karnaval, disko, klub, festë apo festival, është investimi i duhur për ju

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Maska e pastrimit - Blu e errët LED, e cila shkëlqen më së miri në halloween, karnaval, disko, klub, festë apo festival, është investimi i duhur për ju, nëse doni të tërhiqni vëmendjen dhe të jeni cool. E pershtatshme edhe si dhurate origjinale per te dashurit tuaj. Maskat zgjedhore të pastrimit mund të blihen online në dyqanin tonë elektronik.

El. Furnizimi me energji elektrike: kuti kontrolli (2 x bateri AA nuk përfshihen)
Funksionet : ende shkëlqen, pulson

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (3)

95%