Komplet fondue - Makinë elektrike për prodhimin e tenxheres 260 ml (djathë/çokollatë)

Kodi: 11-706
3 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 3 250 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Set fondue - Makinë elektrike për prodhimin e tenxheres 260 ml (djathë/çokollatë). Pajisja më e mirë (e vlerësuar) për të shijuar momente të veçanta në shtëpi.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Set fondue - Makinë elektrike për prodhimin e tenxheres 260 ml (djathë/çokollatë). Pajisja më e mirë (e vlerësuar) për të shijuar momente të veçanta në shtëpi me një set fondue elektrike ! Tenxherja qendrore dhe pjatat përreth ofrojnë një paraqitje të bukur të frutave të freskëta, bukës dhe ushqimeve të tjera të shijshme. Ju mund t'i shijoni këto shije duke i zhytur në salcat tuaja të preferuara të kripura ose të ëmbla.

Mini tenxhere për fondue - set për zgjedhjen e bërjes së djathit ose fondue me çokollatë

Mini tenxhere për fondue - set për zgjedhjen e bërjes së djathit ose fondue me çokollatë
Porcione bujare

Me një kapacitet prej 260 ml, është ideal për porcione të bollshme dhe ndarja e lehtë në dy pjesë mundëson larje të shpejtë. Ky set është i përsosur për takime intime, festa ose thjesht si një kënaqësi për veten tuaj. Ai përmban 2 pirunë dhe ka një funksion ngrohjeje për të arritur konsistencën perfekte të salcave tuaja dhe një funksion për të ruajtur nxehtësinë në mënyrë që salca të mos ftohet.

Set elektrik fondue me çokollatë djathi për të bërë tenxhere me kit


Specifikim:

  • Materiali: ABS, çelik inox
  • Përmasat: 27,5 x 27,5 x 7,5 cm
  • Pesha: 550 gram
  • Tensioni: 230 V
  • Frekuenca: 50 Hz
  • Konsumi i energjisë: 25 W


Përmbajtja e paketës:
1x set fondue elektrike me kapacitet 260 ml
1x Manual

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim