Peshkaqeni i vogël - Maskë me ndriçim LED për fytyrën

Kodi: 88-264
1 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 583 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Maska e fytyrës me ndriçim LED të peshkaqenit të foshnjës - Një personazh i preferuar i familjes së peshkaqenëve, i cili bie në sy më së miri në Halloween, karnaval, disko, në një klub, në një festë apo festival.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Maska me ndriçim LED të peshkaqenit për fëmijë - Një personazh i preferuar i familjes së peshkaqenëve, i cili bie në sy më së miri në Halloween, karnaval, disko, në një klub, në një festë apo festival , është investimi i duhur për ju nëse dëshironi të bëni përshtypje dhe natyrisht ji i ftohtë. I përshtatshëm edhe si dhuratë origjinale për të dashurit. Mund të blini maska online në dyqanin tonë elektronik.


EL. Furnizimi me energji elektrike: kuti kontrolli (2 x bateri AA nuk përfshihen)
Funksioni : dritë e vazhdueshme, ndezje

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim