Shirit LED 5M CCT me temperaturë të rregullueshme të dritës së bardhë 2700-6500K

Kodi: 79-011
6 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 5 417 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Shirit LED i ndriçuar 5M CCT me temperaturë të rregullueshme të dritës së bardhë 2700-6500K (e bardhë e ngrohtë/e bardhë natyrale/e ftohtë).

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Shirit LED i ndriçuar 5M CCT me temperaturë të rregullueshme të dritës së bardhë 2700-6500K (e bardhë e ngrohtë/e bardhë natyrale/e ftohtë). Ky shirit drite LED mund të ngjitet shumë lehtë kudo, falë ngjitësit 3M në anën e pasme. Shiriti përmban deri në 360 drita LED për një metër, pra deri në 1800 drita shkëlqejnë në pesë metra . Furnizimi me energji elektrike bëhet nëpërmjet DC 24V, rezistenca ndaj ujit është në nivelin IP33 .

Ju mund ta rregulloni ngjyrën e dritës së bardhë sipas ideve tuaja në rangun nga 2700K deri në 6500K, çka në praktikë do të thotë nga ngjyra e bardhë e ngrohtë, përmes dritës natyrale, deri në ngjyrën e bardhë të ftohtë. Shiriti LED mund të shkurtohet sipas nevojës, thjesht me gërshërë, në vende të shënuara.

shirit led i bardhë i ngrohtëshirit led i bardhë natyralshirit led i bardhë i ftohtë

Falë dimensioneve të tij të vogla, shiriti i dritës LED mund të përdoret me të vërtetë kudo, pavarësisht nëse është dekorimi i një apartamenti dhe shtëpie, ndriçimi i shkallëve, banjo, kuzhina, ndriçimi i prapme i hekurave, vitrinave apo vitrinave dhe reklamave me ndriçim . Shiriti është gjithashtu i përshtatshëm për makina, karvane, por edhe për operacione tregtare si pube, disko bare, kafene, restorante dhe dyqane. Mund ta përdorni brenda por edhe jashtë.

Dekoratë e bardhë me shirit led

Specifikim :

Gjatësia: 5 m
Gjerësia: 1 cm
Numri i dritave: 1800 (360/m)
Rezistenca ndaj ujit: IP33
Furnizimi me energji elektrike: DC 24V
Temperatura e funksionimit: -25 deri në 60°C
Lloji LED: SMD2110
Konsumi: 18 W/M

Përmbajtja e paketës:

1 x 5 metra shirit drite LED

Aksesorët e rekomanduar: furnizimi me energji elektrike dhe kontrollues i ndryshimit të ngjyrës

Kontrolluesi i shiritit LED

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim