Syze dielli LED - shumëngjyrëshe

Kodi: 27-007
1 600 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 333 L
e shitur Na vjen keq, por ky produkt është shitur. Nuk është më i disponueshëm.
Po! Ne dërgojmë në US

Syzet LED ndezëse të festës që bien më së miri në disko, në klub, në një festë apo festival janë investimi i duhur për ju nëse doni të tërhiqni dhe të jeni veçanërisht të lezetshëm.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Syze dielli LED shumëngjyrëshe - tani mund t'i mbani syzet tuaja të diellit gjatë natës me syzet tona të diellit Light Up Electro EL! Argëtim i shkëlqyeshëm në ahengje, disko etj . Syzet LED janë ngjyrë të bardhë ose blu me kombinime LED me ngjyra të ndryshme.

EL. Furnizimi me energji elektrike: 4 x LR44 (bateritë janë të përfshira)
Karakteristikat: dritë e qëndrueshme, LED ndezëse e shpejtë

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim