Syze kaleidoskopike LED Steampunk me ngjyra RGB + telekomandë

Kodi: 27-041
7 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 6 583 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Syze kaleidoskopike LED Steampunk me ngjyra RGB + telekomandë, me të cilat mund të ndryshoni ngjyrat dhe mënyrat e ndriçimit.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Syzet kaleidoskopike LED Steampunk me ngjyra RGB + telekomandë, me të cilat mund të ndryshoni ngjyrat dhe mënyrat e ndriçimit - mundësuar nga 3x bateri AA 1,5 V ose USB. Syze qesharake LED për burra dhe gra. Syze retro ose syze me shkëlqim feste për telekomandë. Syzet kanë një telekomandë me të cilën mund të ndërroni ngjyra të ndryshme (kombinimi i KUQE, GJELBLI, BLU) ose kombinime dritash - ndriçim, ndezje ose ndriçim sekuencial i LED-ve, etj.binacione - ndriçim, ndezje ose ndriçim gradual i LED-ve, etj.

Syzet me shkëlqim janë perfekte për koncerte, festa rave, festivale, bare, klube, festa LED, Halloween, festa me kostum, karnavale, por edhe si dhuratë origjinale për ditëlindje apo Krishtlindje. Syzet mund të pastrohen butësisht me një leckë të lagur ose një leckë të veçantë për syzet, mos përdorni forcë të tepërt gjatë fshirjes për të shmangur dëmtimin e thjerrëzave dhe më pas fshijini në sipërfaqe të thatë.

Syze Steampunk, syze rave partiake, syze mode

syze me shkëlqim holografik steampunk LED

Syzet e festës me ndërrim të ngjyrave në distancë dhe ngjyrosje kameleoni do t'ju lënë të dilni jashtë linjës.

gota me ngjyra të ndezura steampunk retro rave

● Pasqyrë, dizajn holografik dhe ylber, syze fotokromike
● Syze dielli Steampunk, syze rave për party, syze mode
● Dizajni në modë steampunk shton një pamje futuriste
● Mund të përdoren gjithashtu për të mbrojtur sytë nga tymi dhe pluhuri
● Vjen me një rrip elastik për një përshtatje të përsosur
● Gjembat në anët e përmirësojnë pamjen e ftohtë
● Kornizë e bërë nga plastika e fortë e cilësisë së lartë, e cila jep një pamje vintage


Karakteristikat:

Unisex - për burra dhe gra
Materiali i kornizës: PC plastike, akrilik, xhami
Diametri i lenteve 5,5 cm
Ngjyra:artë-ylber-kameleon, LED ndryshon ngjyrën
Furnizimi me energji i syzeve: 3xAA bateri 1,5V (nuk përfshihen)
Ose nëpërmjet kabllit të lidhjes usb - është pjesë e syzeve


Përmbajtja e paketës:

1 x syze LED holografike
1x El. inverter (pa bateri)
1x Telekomandë
1x këllëf praktik me zinxhir
1x Manual

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim