Pantofla alpaka (Llama) - madhësia uni për femra 36-41

Kodi: 11-529
2 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 417 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Pantofla Alpaca (Llama) - madhësia uni për femra 36-41​. Me pantoflat e adhurueshme të rehatshme lama me gëzof, do të jeni të rehatshëm sa herë që t'ju nevojiten.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Pantofla Alpaca (Llama) - madhësia uni për femra 36-41​. Me pantoflat e adhurueshme të rehatshme lama me gëzof, do të jeni të rehatshëm sa herë që t'ju nevojiten. Pantoflat kanë një madhësi universale , përshtaten në mënyrë të përkryer në madhësitë e BE-së 36 deri në 41. Pantoflat Alpaca kanë një material të këndshëm të butë dhe janë të këndshëm në prekje. I përshtatshëm edhe si dhuratë origjinale për femra.

Pantofla shtëpiake Alpaca (Lama) - jashtëzakonisht të rehatshme

Pantofla shtëpiake Alpaca lama - jashtëzakonisht të rehatshme

Këpucë shtëpie, por edhe një dhuratë e bukur

Pantofla të ngrohta dhe të rehatshme me alpaka janë këpucë shumë të njohura në shtëpi në një apartament apo shtëpi. Në dimër, ata do të ngrohen bukur dhe do ta bëjnë atmosferën të këndshme duke parë televizor ose duke lexuar një libër. Këto pantofla super të buta janë një dhuratë e shkëlqyer për çdo adhurues të alpakës apo kafshëve të tjera.

pantofla të ngrohta alpaka llama


Specifikim:

  • Përshtatet një madhësi (36 deri në 41)
  • Përmasat e produktit: 30 x 20 x 22 cm
  • Materiali: 100% poliester
  • Pesha: 340 gram


Përmbajtja e paketës:

1 x pantofla alpaka të bëra vetë

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim