Syze feste LED me animacione

Kodi: 27-035
3 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 3 250 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Syzet LED të ndezura për festë me animacione që shkëlqejnë më së miri në një disko, klub, festë apo festival janë investimi i duhur për ju.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Syzet LED me shkëlqim feste me animacione që shkëlqejnë më së miri në një disko, klub, festë apo festival është investimi i duhur për ju   nëse doni të tërheqni vëmendjen dhe veçanërisht të lezetshme. E përshtatshme edhe si dhuratë origjinale për të dashurit. Ju mund të blini syze online në dyqanin tonë elektronik. Do t'ju pëlqejnë këto syze dhe do jeni ylli i çdo feste. Ju mund të zgjidhni ngjyrën e animacioneve LED të shfaqura në variantin e produktit.

Syze LED ndezëse me animacione

syze led me ndricim me animacione

Fuqia : karikimi me kabllo USB
Funksioni : 8 mënyra të animacioneve të ndryshme (zemër, shpërthim, $, peshq, shigjeta drejtimi, vija, kafkë, alternim i të gjitha animacioneve)

Përmbajtja e paketës:

1 x syze LED me animacione
1 x kabllo USB

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim