Shirita drite led të makinës LED - ndriçim i brendshëm me ngjyra - drita LED 4x18 RGB + telekomandë + sensor zëri

Kodi: 02-036
8 900 L 6 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 5 750 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Shirita drite led të makinës LED - ndriçim i brendshëm me ngjyra - 4x shirit drite ngjitëse me 18 drita LED RGB + telekomandë.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Shirita drite led të makinës LED - Ndriçim i brendshëm me ngjyra - Shirit ngjitës 4x me drita LED 18 RGB + telekomandë. Ndriçim elegant i makinës falë shiritave me ngjyra LED. Ju mund t'i ngjitni dritat në shkallën e ngjyrave RGB në shiritin e butë fleksibël thjesht në vendin e dëshiruar - ngjitësin 3M në fund. Furnizimi me energji elektrike është 12 V për çakmakun në makinë - ka një çelës praktik në lidhës. Seti përmban 4 shirita LED, secili me gjatësi 32 cm dhe 18 copa llamba LED. Shiritat ngjitës LED janë të butë dhe fleksibël, rezistent ndaj ujit. Instalimi dhe funksionimi është shumë i thjeshtë , pasi të keni ngjitur shiritat, thjesht lidhni lidhësin me çakmakun e makinës dhe ndriçimi i përsosur LED i makinës suaj është gati!

Drita LED e makinës - shirit LED

Drita e pasme e shiritit led të makinës për ndriçimin e brendshëm

Ju mund të zgjidhni ngjyrën e ndriçimit në telekomandë - të kuqe, jeshile, blu, të bardhë, portokalli, të verdhë, bruz dhe vjollcë . Mund të rregulloni dimmerin dhe të ndizni dhe fikni dritat. Ekziston edhe një sensor zëri pranë lidhësit - ai i përgjigjet muzikës apo edhe të folurit njerëzor. Dritat përzihen dhe kalojnë në bazë të stimulit të zërit. Ekzistojnë 4 efekte të ndryshme të ekranit të zërit për të zgjedhur, të cilat mund t'i zgjidhni drejtpërdrejt në telekomandë. Ju gjithashtu mund të zgjidhni 4 efekte të përzierjes së ngjyrave.

Ndriçimi LED i makinës

Vendosni vetë ndriçimin e brendshëm elegant të makinës tuaj

shirita drite led makine

Karakteristikat:

PLUS Ngjyrat RGB
PLUS Drita LED 4x18
PLUS Dirigjuesi
PLUS 8 ngjyra
PLUS Sensori i zërit - dritat i përgjigjen muzikës
PLUS Shfaq efektet

Specifikim:

Gjatësia e shiritit LED: 32 cm
Numri i shiritave LED: 4
Numri i dritave LED në një shirit: 18
Madhësia e një shiriti: 320x13x8mm
Gjatësia e kabllit në shiritin LED: 2x1,5m dhe 2x2m
Telekomanda: po
Sensori i zërit: po
Furnizimi me energji elektrike: 12V - çakmak në makinë

Përmbajtja e paketës:

4x shirita LED me kabllo
1x 12V lidhës
1x Telekomandë
1x Manual

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim