Pema me tullumbace - Pema e Krishtlindjes me tullumbace me fryrje (66 tullumbace të Krishtlindjeve) - E bardhë / jeshile deri në 195 cm

Kodi: 11-651
1 900 L 1 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 250 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Pema me tullumbace - Pema e Krishtlindjes me tullumbace me fryrje (66 tullumbace Krishtlindjesh) - E bardhë / jeshile deri në 195 cm​. Hidhni në erë pemën tuaj unike të Krishtlindjes tani.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Pema e tullumbaceve - Pema e Krishtlindjes me tullumbace me fryrje (66 tullumbace Krishtlindjesh) - E bardhe / jeshile deri ne 195 cm. Hidhni në erë pemën tuaj unike të Krishtlindjes tani. Nuk duhet të shpenzoni më orë të tëra duke dekoruar pemën e Krishtlindjes. Me kompletin tonë të plotë, ju mund të krijoni një pemë Krishtlindjesh me një prekje stili profesional pa përpjekje të panevojshme. Balonat do t'ju lejojnë të krijoni një pemë unike dhe shumëngjyrëshe që me siguri do të tërheqë vëmendjen e të gjithëve. Me këtë dizajn, ky komplet ju mund të krijoni një pemë të bukur pa drita të ngatërruara apo dekorime të rënda. Pema juaj e Krishtlindjeve do të jetë e bukur dhe e gatshme për pushime në një kohë të shkurtër.

Pema e Krishtlindjeve me tullumbace - Pema e Krishtlindjeve me fryrje e bërë nga tullumbace

Pema e Krishtlindjeve me tullumbace​ - Pema e Krishtlindjeve e fryrë e bërë nga tullumbace


Instalim i thjeshtë

Ngritja e pemës tuaj të Krishtlindjes nuk ka qenë kurrë kaq argëtuese! Me kompletin tonë të balonave DIY, ju merrni gjithçka që ju nevojitet për të krijuar një pemë të mrekullueshme të Krishtlindjes. Me 66 tullumbace, një tullumbace me fletë ylli, pika ngjitëse, fjongo tullumbace dhe shirit të verdhë të përfshirë dhe udhëzuesin tonë hap pas hapi të instalimit, ky projekt do të jetë i lehtë dhe argëtues për të gjithë. Jemi të bindur se kjo pemë e Krishtlindjes me tullumbace do të sjellë gëzim dhe magji të Krishtlindjeve në shtëpinë tuaj.

Pema e Krishtlindjes e bërë nga balona


Një eksperiencë e paharrueshme e Krishtlindjeve

Kompleti i balonave nuk ka të bëjë vetëm me krijimin e një peme të Krishtlindjes. Është gjithashtu një aktivitet argëtues festash që ju fton të krijoni momente të paharrueshme dhe të gëzueshme me familjen dhe miqtë gjatë festave. Pavarësisht nëse e vendosni në dhomën tuaj të ndenjes, dyqanin, zyrën apo hapësirën tjetër, kjo pemë e Krishtlindjes me tullumbace do t'u sjellë gëzim të gjithëve përreth jush. Dimensionet 80 x 80 x 195 cm do të sigurojnë që pema juaj të jetë një element i mrekullueshëm në çdo mjedis, pa përpjekje. Krijoni një përvojë të paharrueshme Krishtlindjesh me një set tullumbacesh.

tullumbace e fryrë e pemës së Krishtlindjes


Specifikim:

  • Set i kompletuar
  • Udhëzime të hollësishme të instalimit hap pas hapi
  • Konfigurim pa probleme pa drita të ngatërruara ose dekorime të rënda
  • Shton një prekje të stilit profesional të dekorimit
  • Një aktivitet argëtues
  • Përmasat: 80 x 80 x 195 cm
  • Materiali: latex, poliester


Përmbajtja e paketës:
66x tullumbace
1x tullumbace me folie në formë ylli
1x rrotull pikash ngjitëse
1x22 m fjongo tullumbace
Shirit të verdhë 1x22 m
1x manual

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim