Kapelë e Krishtlindjeve dimërore me pom pom - Ndriçoni fasulet me LED - GËZUAR KRISHTLINDJET

Kodi: 88-307
1 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 583 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Kapelë e Krishtlindjeve dimërore me pom pom - Ndriçoni fasulet me LED - GËZUAR KRISHTLINDJET. Fasule dimërore për burra, gra, fëmijë të thurura me akrilik (të bëra nga pëlhurë akrilike).

Mbrojtja e blerësit

 • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
 • Garanci për produktet - 24 muaj
 • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Kapelë e Krishtlindjeve dimërore me pom pom - Beanie Light up me LED - Gëzuar Krishtlindjet . Fasule dimërore për burra, gra, fëmijë të thurura akrilike (të bëra nga pëlhura akrilike) me fije plastike. Pëlhura akrilike është hidrofobike - domethënë, largon ujin.

Kapela e thurur e Krishtlindjeve me drita LED krijojnë një atmosferë plot gëzim të Krishtlindjeve dhe të Vitit të Ri. Kapela LED e Krishtlindjeve është një aksesor i mrekullueshëm që do t'i shtojë veshjes suaj një prekje gëzimi festash. Kapela dimërore me drita LED është një aksesor praktik për këdo që kërkon rehati, stil dhe një prekje të atmosferës festive.

Kapelë dimërore për Krishtlindje me motive (dizajne) të ndryshme ndizet me LED

Kapelë dimërore për Krishtlindje me motive (dizajne) të ndryshme ndizet me LED

Dizajn cilësor

Shijoni ngrohtësinë dhe rehatinë me kapelën LED të Krishtlindjes prej materiali akrilik të cilësisë së lartë , e cila është jo vetëm e rehatshme, por edhe e butë. Dizajni i thurjes me dy shtresa do ta mbajë kokën tuaj të ngrohtë dhe të rehatshme gjatë muajve të ftohtë të dimrit. Është i lezetshëm, elegant dhe i përshtatshëm për t'u përdorur absolutisht kudo.

kapak për dimër - kapak LED dimëror me një pom-pom shkëlqen me ngjyra

Dizajn LED për një efekt verbues

Kapela e thurur dimërore është e pajisur me ndriçim të integruar LED . Thjesht kthejeni çelësin në pozicionin "ON" dhe kapaku do të ndizet dhe mund të funksionojë deri në 36 orë. Dritat LED janë integruar në mënyrë elegante në pëlhurë, duke siguruar performancë afatgjatë dhe të besueshme. Ky kombinim i rehatisë dhe teknologjisë e bën këtë kapelë aksesorin perfekt për të gjithë ata që duan të shijojnë atmosferën festive dhe të jenë vërtet cool në të njëjtën kohë.

kapele dimërore për dimër me një pom-pom dhe LED të ndezur

I përshtatshëm për fëmijë dhe të rritur - Dhuratë e shkëlqyer për Krishtlindje

Jo vetëm që kjo kapelë elastike është e përshtatshme për burra dhe gra, por është gjithashtu një zgjedhje e shkëlqyer për fëmijët që do të bien patjetër në sy. Kapela dimërore është ideale për tu veshur në ditët e ftohta jashtë, argëtim dimëror në mal, gjatë sporteve etj.

Kapela e Krishtlindjeve e ndezur është një dhuratë e mrekullueshme për Krishtlindje, Halloween dhe Vitin e Ri për familjen, fëmijët dhe miqtë. Modelet e gjalla dhe plot ngjyra të kapelës do t'ju bëjnë të dalloheni nga turma dhe do të sjellin gëzim në zemrën e çdo marrësi. Falë teknologjisë së integruar LED dhe dizajnit të gëzuar të Krishtlindjeve, ju mund të qëndroni në frymën e festave me këtë kapelë shumëngjyrëshe. Kapela shumëngjyrëshe është një zgjedhje e shkëlqyer për fëmijët, të rriturit dhe të gjithë dashamirët e Krishtlindjeve.

Kapelë dimërore me pom-pom Krishtlindje të ndezura me llamba LED - Gëzuar Krishtlindjet


Specifikim:

 • Materiali: pëlhurë akrilike
 • Llambë LED
 • Ngjyra: ngjyra klasike
 • Madhësia: afërsisht 20 x 21 cm
 • Bateritë: 4 bateri CR2 (të përfshira)
 • 3 mënyra ndezjeje:
  Modaliteti nr. 1: FAST FLESHING në këtë modalitet, të gjitha dritat pulsojnë shpejt në të njëjtën kohë.
  Modaliteti nr. 2: FLASHIM I NGALËDAL në këtë modalitet, të gjitha dritat pulsojnë ngadalë.
  Modaliteti nr. 3: ENDE LEHTA, të gjitha ngjyrat LED qëndrojnë ndezur dhe shkëlqejnë së bashku.


Përmbajtja e paketës:
1x kapele e thurur për Krishtlindje me drita LED

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim