Papion LED për meshkuj - blu

Kodi: 88-192
1 500 L 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 750 L
porosit paraprakisht Dorëzimi i produktit bëhet rreth javës së 1-3 .
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Papion LED për meshkuj - bluja është një shtesë e përsosur për veshjen tuaj të çmendur. Papijonet për party shkëlqejnë më së miri në një disko, klub, festë.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Papion LED për meshkuj - bluja është një shtesë e përsosur për veshjen tuaj të çmendur. Papionët e festës shkëlqejnë më së miri në një disko, klub, festë apo festival, është investimi i duhur për ju nëse dëshironi të jeni në qendër të vëmendjes dhe veçanërisht të jeni cool. I përshtatshëm edhe si dhuratë origjinale për të dashurit. Papioni është në ngjyrë blu, blic me ngjyra të ndryshme - blu, e kuqe.

papijon blu per meshkuj

Furnizimi me energji elektrike: bateri LR 44 butona (AG13, 357A)
Funksionet : ndezje e ngadaltë, ndezje mesatare e shpejtë, ndezje e shpejtë

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim