Transmetim i drejtpërdrejtë i syzeve wifi spiun i kamerës për smartphone (Android / iOS) FULL HD për mashtrim

Kodi: 10-589
18 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 15 750 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Transmetim i drejtpërdrejtë i syzeve wifi spiun i kamerës për smartphone (Android / iOS) me rezolucion FULL HD për mashtrim - kamuflazh perfekt i kamerës.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Aksesorë

Përshkrim i produktit

Transmetim i drejtpërdrejtë i syzeve wifi spiun i kamerës për smartphone (Android / iOS) me rezolucion FULL HD për mashtrim - kamuflimi i përsosur i kamerës . Syzet elegante dhe spiune kanë përdorim praktik për regjistrimin pa u vënë re të mjedisit, dhe për ndërtim ultra të lehtë prej vetëm 40 g ato janë të rehatshme për përdorim të përditshëm. Në të njëjtën kohë, nuk keni pse të shtypni asnjë buton pasi ata përgjigjen vetëm në prekje . Me këto syze spiune po regjistroni pikërisht atë që shihni ndërsa i keni duart të lira, duke mos ngjallur dyshime. Një avantazh tjetër është transmetimi i drejtpërdrejtë nëpërmjet lidhjes WiFi direkt në celularin tuaj nëpërmjet aplikacionit " GPSS CAM ", i cili disponohet falas për Android dhe iOS . Me aplikacionin, jo vetëm që mund të shikoni imazhet e kapura, por edhe të riprodhoni videot e regjistruara. Syzet mbështesin krijimin e rrjetit tuaj wifi me një rreze prej rreth 30 metrash dhe kështu ju lejon të shikoni një regjistrim të drejtpërdrejtë për miqtë tuaj pranë jush.

Syze regjistrimi - syze Wi-Fi me transmetim të drejtpërdrejtë (kamuflazh perfekt)

syze me kamer spiun duke regjistruar video

Kamera është e vendosur në kornizën e syzeve dhe skanon përmes një plastike transparente në një drejtim, gjë që siguron sekretin e saj. Kamera nuk është e dukshme me sy të lirë ose në asnjë kënd , ose me ndriçim të pasëm. Funksionimi është mjaft i thjeshtë nëpërmjet tastierës së prekjes në pjesën e jashtme të kornizës së syzeve dhe është projektuar gjithashtu që të mos bie në sy. Këto syze spiunazhi kanë kamuflimin perfekt kundër çdo dyshimi pasi ato veprojnë si një shtesë elegante për veshjen tuaj.

Kamera është e fshehur saktësisht në kornizën e syzeve

Syzet me kamerë kanë lente transparente të qarta.

Regjistrimi video i kamerës me syze spiun wifi

Një veçori e dobishme kur duhet të largoheni nga zyra, por në të njëjtën kohë duhet të jeni të sigurt se askush nuk do të vizitojë tavolinën tuaj ndërsa jeni larg. Imazhet e shkrepura regjistrohen në Full HD në 1920x1080p me 30fps në një kartë microSD deri në një maksimum prej 32GB . Syzet janë të pajisura me një bateri të integruar të rikarikueshme me kapacitet 280 mAh , e cila është e ndërtuar direkt në krahun e spektaklit të lëvizshëm. Nëse keni nevojë për të rimbushur baterinë, zhbllokoni krahun dhe karikoni atë nëpërmjet kabllit mikro USB . Avantazhi i madh është se ka edhe një krah rezervë me bateri në paketim, të cilin e lidhni me syzet ndërsa karikoni baterinë tjetër . Kjo ju lejon të regjistroni vazhdimisht video. Do të vlerësoni gjithashtu funksionin e karikimit të baterisë përmes Powerbank , i cili do të sigurojë që gjithmonë të keni në dorë një bateri të ngarkuar.

Në paketim do të gjeni edhe një krah rezervë (bateri për ndërrim të shpejtë gjatë përdorimit)

syze regjistrimi me kamerë

Syzet e spiunazhit janë zgjidhja perfekte për ju nëse keni nevojë të bëni një regjistrim pa vëmendje të një takimi pa asnjë dyshim . Syzet kanë një gamë të gjerë përdorimi, sepse mund t'i përdorni, për shembull në një festë, një koncert ose kur regjistroni përvoja të ndryshme jetësore. Duke lidhur syzet Full HD me kompjuterin tuaj nëpërmjet USB-së, ato veprojnë si një lexues i kartave të kujtesës dhe ju mund të shkarkoni video dhe foto të regjistruara drejtpërdrejt në kompjuterin ose laptopin tuaj.

syze me kamera HD

Vetitë:

Syze elegante me kamerë HD
Kontrolli me prekje në krahun e syzit
Mbështetje për lidhjen WiFi
Përdor kartë microSD deri në 32 GB

Specifikimet:

Optika: 2.0 MP CMOS
Rezolucioni i videos: 1920x1080p
Raporti i kuadrit: 30 fps
Kompresimi i videos: H.264
Formati i videos: AVI
Këndi i skanimit: 70°
Kartat e kujtesës: karta microSD 8-32 GB
Bateria: 280 mAh
Jetëgjatësia e baterisë: përafërsisht. 100 minuta (koha e punës)
Koha e karikimit: 1-2 orë
Lidhja në rrjet: WiFi
Furnizimi me energji elektrike: DC-5V
Kabllo energjie: mikro USB
Mbështetja e sistemeve: iOS, Android
Dimensionet: 149mm x 146mm x 41mm
Pesha: 40 g

Përmbajtja e paketës:

1 x syze WiFi me kamera
2x krah syze me bateri
1x përshtatës karikimi për krahët
1x kabllo Micro USB
1x leckë pastrimi
1x USB me softuer
1x Manual

Diskutimi i produktit (2)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Nam

Kamera spiune e syzeve

A është e mundur transferimi i drejtpërdrejtë i regjistrimeve nga syzet në një pajisje celulare (iPhone/iPad)? Pa përdorur një PC që është

Përkthyer nga: no
0
Dav

Transmetim i drejtpërdrejtë i syzeve wifi spiun i kamerës për smartphone (Android / iOS) FULL HD për mashtrim

David Mundy pergjigje

A mund të përdoren këto për transmetim të drejtpërdrejtë në twitch përmes telefonit tim?

Përkthyer nga: en
Lis

Çfarë mund të bëj

Lisa Reyes pergjigje

Si mund të lidhet përmes Wi-Fi

Përkthyer nga: en
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (5)

99%