Daulle gjuhësore - Set tambur gjuhe prej çeliku me 2 shkopinj

Kodi: 11-655
4 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 3 750 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Daulle gjuhësore - Komplet daulle prej çeliku me 2 shkopinj - këto daulle janë një simfoni idesh dhe inovacioni muzikor që do të zgjojë përvojën tuaj muzikore.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Daulle gjuhësore - Komplet daulle prej çeliku me 2 shkopinj - këto daulle janë një simfoni idesh dhe inovacioni muzikor që do të zgjojë përvojën tuaj muzikore. Ky xhevahir prej çeliku është një shoqërues i pagabueshëm për të gjithë dashamirët e melodisë dhe shtigjeve të tyre krijuese shprehëse. Dizajni kompakt dhe materialet e qëndrueshme e bëjnë atë një partner të besueshëm për aventurat muzikore në rrugë dhe në shtëpi. Jepni në jetë shprehjet tuaja muzikore dhe lëreni daullen e gjuhës të shtyjë kufijtë e krijimtarisë suaj.

grup daulle gjuhe prej çeliku

I përshtatshëm për të gjitha grupmoshat

Daullja e gjuhës është një instrument muzikor që tërheq të gjitha grupmoshat me kombinimin e tij unik të tingullit dhe përdorimit të lehtë. Toni i këndshëm dhe kontrolli intuitiv e bëjnë atë një shoqërues ideal si për entuziastët e rinj të muzikës ashtu edhe për lojtarët me përvojë. Pavarësisht nëse jeni një muzikant fillestar apo një muzikant i avancuar , daulle e gjuhës hap derën në botën e melodisë dhe ritmit. Shijoni mundësitë e pafundme të krijimit të muzikës me këtë instrument universal që sjell gëzimin e të luajturit në çdo moshë.

grup daulle çeliku gjuhe

Melodi e butë qiellore

Tamburi i gjuhës mbart me vete një prekje magjike melodie të butë qiellore. Gjuha e saj prej çeliku krijon një përvojë të pasur tingulli që nxjerr në pah bukurinë e muzikës në prezantimin më delikat. Me çdo prekje, tastet e tij japin tone melodioze , duke krijuar një atmosferë harmonie paqësore. Me daullen e gjuhës, nuk ka kufizime muzikore - vetëm melodi e pastër, qiellore që tërheq shpirtin dhe mbart një pjesë të magjisë muzikore qiellore . Materialet e zgjedhura me kujdes janë jo vetëm të forta, por edhe rezistente ndaj kohës dhe kushteve kërkuese. Çdo pjesë e krijuar nga këto materiale pasqyron një përkushtim ndaj cilësisë dhe qëndrueshmërisë.

Specifikimet:

  • Materiali: çelik, dru, gomë
  • Përmasat e produktit: 16 x 16 x 8 cm
  • Pesha: 520g


Përmbajtja e paketës:

1x Daulle gjuhe
2 x shkopinj daulle
4x Zgjatje për gishtat
1x Libër muzikor
1x çantë mbajtëse
1x Manual

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim