Gota kafkë - set kristali për pirjen e uiskit - Koka e kafkës

Kodi: 11-469
2 200 L 1 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 250 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Gota kafkë - set kristali për pirjen e uiskit - Koka e kafkës. Foto kafke imagjinative dhe origjinale për të gjithë ata që nuk kanë frikë të pinë në një stil.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Gota kafkë - set kristali për pirjen e uiskit - Koka e kafkës. Foto kafke imagjinative dhe origjinale për të gjithë ata që nuk kanë frikë të pinë në një stil. Gëzuar me një ndjenjë të vërtetë perspektive dhe ia vlen çdo shaka. Fotoja unike garantohet të shtojë shumëllojshmëri në çdo festë dhe festë , falë dizajnit të saj gjenial, ju mund të perceptoni pijen tuaj të preferuar me të gjitha shqisat tuaja.

Kupat termo janë punuar me dorë nga xhami borosilikat i lehtë rezistent ndaj nxehtësisë me mur të dyfishtë , i cili falë vakumit të krijuar mund të ruajë temperaturën ideale për një kohë të gjatë dhe nuk transmeton nxehtësinë apo të ftohtin nga jashtë. Falë vetive termoizoluese, gotat mbeten të ftohta edhe kur përdorni një pije të nxehtë dhe nuk digjen. Në rastin e pijeve të ftohta, nuk ka kondensim në murin e jashtëm të gotave, pija nuk ngrohet aq shpejt dhe akulli nuk shkrihet.

Gota uiski me kokë kafkë qelqi - pini uiski si një bohem

gota uiski me kokë kafkë qelqi

Nëse jeni duke kërkuar për një dhuratë të përshtatshme për babanë, vëllain ose mikun tuaj , blini atij këtë foto unike të kafkës . Argëtohuni me miqtë tuaj me një gotë raki ose uiski, të servirur nga një kafkë me pamje të tmerrshme. Ju mund t'ia dhuroni këtë fotografi unike kujtdo që pëlqen të shijojë jetën e tij herë pas here me një pije të mirë me një grup miqsh dhe të njohurish të vjetër. Plus, është një ide e shkëlqyer dhuratë për miqtë dhe të dashurit tuaj. Syzet janë një aksesor krejtësisht unik për ngrënien e përditshme dhe festive.


Specifikim produkti:

Gotë e ftohtë uiski në formën e një kafke
Aksesorë argëtues për Halloween
E bërë nga xhami transparent
Përmbajtja: përafërsisht. 6 cl
Dimensionet e produktit: ø 7 x 7 cm
Dimensionet e paketimit: 8 x 8 x 10,5 cm
Pesha: 86 gram
Materiali: kristal

Përmbajtja e paketës:

1x filxhan kafkë prej qelqi

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim