Set uiski - Kafkë - Dekant xhami për alkool (skoç ose burbon) me volum 1L

Kodi: 11-468
8 900 L 6 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 5 750 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Set uiski - Kafkë - Dekantues qelqi për alkool (skoç ose burbon) me volum 1L. Karafa për uiski, raki ose pije të tjera alkoolike.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Set Uiski - Kafkë - Dekantues qelqi për alkool (skoç ose burbon) me volum 1L. Karafa për uiski, raki apo pije të tjera alkoolike si kafka me stil. Dizajni elegant 3D Karafe dekantuese e kafkës. Kjo karafe është projektuar posaçërisht për lëngje të ftohta. Mos derdhni ujë të nxehtë në këtë shishe qelqi 100% borosilikat.

Dekanteri është ideal për verë të kuqe, vodka, uiski, liker, pije alkoolike dhe mund të përdoret edhe si dekor. Shishja e qelqit Skull Decanter është një shtesë e bukur me stil për shtëpinë, kompaninë, bodrumin e verës, barin ose klubin ose bibliotekën e shtëpisë me oxhak, thjesht për çdo brendshme. E pershtatshme per evente te ndryshme, festa, festivale, vila etj.

Surprizoni familjen ose miqtë tuaj dhe mahnitini ata me këtë set luksoz me një dizajn elegant 3D SKULL

dekantues kafkë - uiski dekantues

Me kapacitetin e tij 1000 ml dhe konstruksionin e xhamit të pastër kristal, është mënyra e përsosur për të ruajtur dhe shërbyer pijen tuaj të preferuar. Falë dizajnit të saj të bukur, kjo dekantuese me karafe do të jetë një dhuratë e shkëlqyer për këdo që pëlqen një pije dhe do të krijojë një atmosferë të mrekullueshme gjatë një feste apo takimi, ose thjesht duke pushuar. Një ide e shkëlqyer për një dhuratë për babanë, miqtë për ditëlindjen, ditën e emrit ose Krishtlindjet . Aksesorë që e bëjnë servirjen e uiskit ose burbonit një përvojë!

Një dhuratë për të gjithë - në ofertën tonë kemi edhe dekantues elegant SKULL, të cilat janë një shtesë e denjë për karafinën

kafkë dekantues kupë kafkë set dhuratë karafe


Specifikim produkti:

Një shishe qelqi kafke që shërben si dekantues.
Kapëse qelqi e punuar bukur.
Kapak me vidë për vulosje optimale.
Përmbajtja: 1000 ml.
Materiali: Xham
Përmasat e produktit: 15,5 x 11 x 13 cm
Pesha neto: 249 gram

Përmbajtja e paketës:

1x Dekanter elegant SKULL

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim