Jastëk elefant - Jastëk gjigant prej pelushi për fëmijë në formë elefanti me 60 cm

Kodi: 11-537
3 900 L 2 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 417 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Jastëk elefant - Jastëk gjigant prej pelushi për fëmijë në formë elefanti me 60 cm​ - një jastëk unik prej pelushi është një shoqërues i këndshëm dhe i butë për të gjithë fëmijët.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Jastëk elefant - Jastëk gjigant prej pelushi për fëmijë në formë elefanti me 60 cm​ - një jastëk unik prej pelushi është një shoqërues i këndshëm dhe i butë për të gjithë fëmijët. Elefanti është një shoqërues i shkëlqyer para gjumit për fëmijët. Jastëku i madh në formë elefanti ka tufa të bardhë dhe një trung prej pelushi. Atij i pëlqen veçanërisht të përqafohet kur foshnja juaj ka nevojë për një mik të sigurt dhe rehati.

Jastëk prej pelushi elefant - Jastëk elefant

Jastëk prej pelushi elefant -  Jastëk elefant

Një pjesë e shkëlqyer për dhomën e fëmijëve

Jastëku për fëmijë në formë elefanti është një shtesë e shkëlqyer për dhomën e fëmijëve. Do të jetë miku më i mirë i fëmijës suaj dhe do të zëvendësojë në mënyrë perfekte çdo jastëk tjetër. Materiali i këndshëm dhe i butë do të sigurojë rehati maksimale për të vegjlit tuaj. Me siguri do të jetë një dhuratë e shkëlqyer për një fëmijë në një festë për fëmijë.

jastëk pelushi për fëmijë elefant

Specifikim:

  • Larje vetëm me dorë
  • Materiali: poliestër
  • Përmasat: 60 x 20 x 40 cm
  • Pesha: 765 gram


Përmbajtja e paketës:
1x jastëk prej pelushi elefant për fëmijë

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim