Jastëk përtac për kafshë shtëpiake - jastëk prej pelushi trupi ekstra i madh XXL 90 cm

Kodi: 11-512
5 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 4 917 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Jastëk përtac për kafshë shtëpiake - jastëk prej pelushi trupi ekstra i madh XXL 90cm​ për gjumë është pajisje thelbësore për të gjithë "fjetësit". Jastëku i përtacisë është në madhësinë e jetës së kësaj kafshe.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Jastëk përtac për kafshë shtëpiake - jastëk prej pelushi trupi ekstra i madh XXL 90cm​ për gjumë është pajisje thelbësore për të gjithë "fjetësit". Jastëku i përtacit është në përmasat reale të kësaj kafshe dhe falë shiritave Velcro në putra, do të përqafoheni me një përtaci të vërtetë . Jastëku do të jetë një dhuratë e shkëlqyer për një festë për fëmijë ose për ditëlindjen e një fëmije. Megjithatë, sigurisht që është gjithashtu i përshtatshëm për të rriturit që duan thjesht të përqafohen.

Jastëk përtaci - një dhuratë origjinale për të dashurit tuaj

Jastëk përtaci - një dhuratë origjinale për të dashurit tuaj

Komoditet dhe relaksim i pafund

Nëse jeni tipi i personit që pëlqen të jetë dembel dhe të relaksohet, padyshim që do t'ju pëlqejë jastëku dembel. Një jastëk prej pelushi në madhësinë e një përtacie do të sigurojë hapësirë ​​të mjaftueshme për pushim dhe relaksim të përsosur. Falë lidhësve Velcro në putrat, mund ta ngjitni, për shembull, në një qilim ose një sipërfaqe tjetër pëlhure dhe nuk do të lëvizë lart e poshtë. Trajtojeni veten me të ose porosisni për të dashurit tuaj.

jastëk përtaci për kafshët shtëpiake


Specifikim:

  • Mund të lahet vetëm me dorë
  • Materiali: poliestër
  • Përmasat: 90 x 40 x 60
  • Pesha: 580 gram


Përmbajtja e paketës:
1 x jastëk përtaci

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim