Komplet dekantues globi uiski me anije - 1 karafe uiski + 2 gota dhe 9 gurë

Kodi: 11-509
10 900 L 9 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 8 250 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Komplet dekantues globi uiski me anije - 1 karafe uiski + 2 gota dhe 9 gurë. Uiski i vendosur në formën e një globi të vendosur mbi një bazë druri.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Komplet dekantues globi uiski me anije - 1 karafe uiski + 2 gota dhe 9 gurë. Kompleti i uiskit në formën e një globi të vendosur mbi një bazë druri do të plotësojë me luks hapësirën në çdo dhomë të shtëpisë. Ndryshe nga kompletet e zakonshme, karafi në formën e një globi është një vepër arti e punuar me dorë. Xhami i fryrë me dorë është zbukuruar me një hartë të botës dhe brenda globit është një model i anijes. Kompleti i uiskit duket i mrekullueshëm kur është i mbushur, por edhe kur është bosh.

komplet dekantues uiski globe

Dizajn luksoz dhe perfekt i setit

Kompleti i uiskit nuk është vetëm i destinuar për t'u shfaqur, por është gjithashtu mjaft i madh për të mbajtur 850 ml të pijes suaj të preferuar. Karafa është bërë prej xhami kristal të pastër, të lehtë, të ngurtësuar. Ajo vjen me dy gota dhe një tapë gome për karafe, e cila siguron një mbyllje të shkëlqyer hermetike . Syzet vendosen në një bazë druri të projektuar dhe bërë sipas masës. Baza mundëson rrotullim të qetë të karafes për një paraqitje të bukur të hartës së botës.

set uiski në formën e një globi

Aksesorët e bëjnë kompletin edhe më të përsosur

Kompleti e bën shërbimin e bourbon ose uiski një përvojë të përsosur. Përveç një karafe qelqi dhe 2 gotash, kompleti përfshin edhe një gyp inox, një tapë karafeje, darë për akull dhe 9 copë gurë akulli të ruajtura në një qese kadifeje. Hinka do t'ju ndihmojë të derdhni pijen tuaj të preferuar në karafe, dhe darë do të lejojë trajtimin e lehtë të gurëve të akullit.

glob për dekantues uiski komplet me anije

Një dhuratë me stil dhe elegante

Falë dizajnit të saj të bukur, kjo karafe globi do të jetë një dhuratë e shkëlqyer për pothuajse këdo që pëlqen të shijojë gotën e tij të preferuar me uiski. Është e garantuar të krijojë një atmosferë të mrekullueshme gjatë një feste ose gjatë takimeve dhe do të jetë në qendër të vëmendjes në çdo dhomë.

whisky carafe glob me anije


Specifikim:

  • Materiali: xhami, dru
  • Dimensionet e produktit: 21 cm lartësi (i montuar), 8 x Ø8,5 cm (xham), Ø13 cm (glob)
  • Përmasat e paketimit: 24,5 x 15,5 x 38,5 cm
  • Pesha: 908 gram

Përmbajtja e paketës:

1 x karafe
2 x gota me një glob
1x darë për akull
1 x gyp çeliku inox
1 x çantë prej kadifeje
9 x gurë uiski

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim