Komplet karafe uiski (alkool) - 2 filxhanë + 9 gurë akulli dhe aksesorë

Kodi: 11-457
12 900 L 8 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 7 417 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Set me karafe uiski (Alkool) - 2 filxhanë + 9 gurë akulli dhe aksesorë - Set dhuratash luksoze, pavarësisht nëse jeni burrë apo grua.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Set me karafe uiski (Alkool) - 2 gota + 9 gurë akulli dhe aksesorë - Set dhuratash luksoze pavarësisht nëse jeni burrë apo grua në ditën e Shën Valentinit, Krishtlindjet apo ditëlindjen. Aksesorë që do ta bëjnë servirjen e uiskit ose burbonit një përvojë! Kompleti përfshin një karafe qelqi, 2 gota uiski qelqi, një gyp inox, një tapë qelqi për karafenë, darë akulli dhe 9 copa gurë akulli në një xhep prej kadifeje. Karafa dhe gotat janë bërë prej xhami të pastër kristal, të lehtë, të kalitur .

Xhepi elegant i zi përmban 9 copa gurësh akulli dhe darë për trajtimin e gurëve. Një gyp i vogël çeliku inox do të ndihmojë për të rimbushur pijen tuaj të preferuar në karafe. Me një kapacitet prej 850 ml dhe një konstruksion xhami të pastër kristal, është mënyra perfekte për të ruajtur dhe servirur pijen tuaj të preferuar. Falë dizajnit të tij të bukur, ky dekantues i setit Twist do të jetë një dhuratë e shkëlqyer për këdo që pëlqen një pije dhe përgatit një atmosferë të mrekullueshme gjatë një feste ose takimi, ose thjesht për t'u çlodhur.

Set xhami luksoz TWIST + filxhanë + gurë akulli + darë dhe aksesorë

set pijesh luksoze uiski rum bourbon skocez

Surprizoni familjen tuaj dhe mahnitni miqtë tuaj me këtë set luksoz me një dizajn elegant

Komplet luksoz me karafe uiski + gota

Këshillë e shkëlqyer dhuratë për ditën e Shën Valentinit, Krishtlindjet ose ditëlindjen.

set uiski dhuratë për ditëlindjen e Shën Valentinit të Krishtlindjeve burrë grua

Set elegant dhe elegant në një paketë të bukur kristali - një aksesor për çdo shtëpi, zyrë, bar ose vilë

set xhami për kristal uiski në një kuti dhuratë
Specifikim:
Vëllimi: 850 ml
Materiali: xhami, dru
Përmasat e filxhanit: 9,5 x 9,5 x 9,5 cm
Përmasat e karafesë: 10 x 10 x 27 cm
Pesha totale: 3,4 kg
Përmbajtja e paketës:
1 x karafe
2x filxhan
1x Darë akulli prej çeliku inox
1 x xhep
9 x gurë akulli
1 x gyp çeliku inox
1x tapë qelqi për karafe
1x kuti dhuratash

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim