Kruajtëse akulli dhe bore - kruese dritaresh për alumin teleskopik (të zgjatshëm) të makinave

Kodi: 11-709
1 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 583 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Kruajtëse akulli dhe bore - kruese dritaresh për alumin teleskopik (të zgjatur) të makinës është aksesori më i mirë për çdo shofer në makinë në rrugën për të pastruar xhamin nga ngrica.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Kruajtëse akulli dhe bore - kruese dritaresh për alumin teleskopik (të zgjatur) të makinës është aksesori më i mirë për çdo shofer në makinë në rrugën për të pastruar xhamin nga ngrica. Ky mjet është një kryevepër për sa i përket dizajnit dhe funksionalitetit, i bërë nga një kombinim i aluminit të qëndrueshëm dhe materialit ABS, të cilat garantojnë forcën dhe qëndrueshmërinë e tij afatgjatë. Për më tepër, është projektuar me rehati dhe efikasitet.

kruese per akull bore per makine, alumin

Dorezë inteligjente e anulueshme

Falë dorezës së tërheqshme të projektuar në mënyrë inteligjente, e cila lejon rregullimin nga 42,2 cm në një maksimum prej 65 cm, ju mund të arrini lehtësisht të gjitha vendet e vështira për t'u arritur në automjetin tuaj. Nuk ka më të arrish mbi kapuç ose të arrish në mënyrë të sikletshme çatinë e makinës, me këtë kruajtëse mund të heqësh akullin dhe borën nga çdo cep i automjetit tuaj me lehtësi absolute.

Pavarësisht nëse përballeni me ngrica në xhamin e përparmë ose një batanije dëbore në kapuç, kruajtësja e zgjatur e akullit dhe borës është shoqëruesi juaj besnik, duke siguruar që ju mund të shihni rrugët pa pengesa dhe automjetin tuaj gati për të vozitur, pavarësisht nga dimri. moti.

kruese akulli e zgjatur e borës për makinë


Specifikim:

  • Materiali: ABS, Alumini
  • Dimensionet e produktit: 422 x 10 x 5
  • Pesha neto: 500 gram


Përmbajtja e paketës:
1 x kruese akulli dhe bore e anulueshme
1x manual

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim