Mbajtëse telefoni në qafë rreth qafës - mbajtës celular me qafë dembel - 3 në 1 fleksibël dhe i rrotullueshëm me 360°

Kodi: 11-505
1 900 L 1 200 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 000 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Mbajtëse telefoni në qafë rreth qafës - mbajtëse me qafë dembel për celular (celular) - 3 në 1 fleksibël dhe e rrotullueshme me 360° është zgjidhja ideale nëse doni t'i keni duart të lira.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Mbajtëse telefoni në qafë rreth qafës - mbajtëse me qafë dembel për celularin (celular) - 3 në 1 fleksibël dhe e rrotullueshme me 360° është zgjidhja ideale nëse doni të keni duart të lira ndërsa shikoni videot tuaja të preferuara. Falë mbështetëses fleksibël, mund ta rregulloni lehtësisht mbajtësin e telefonit në pozicionin e dëshiruar për një përvojë shikimi optimale . Thjesht varni mbajtësen në qafë dhe shikoni me qetësi filma, video ose lexoni e-libra.

Mbajtëse telefoni inteligjent për iphone ose Android - Mbajtëse telefoni në qafë (telefonat celularë)

Mbajtëse telefoni inteligjent për iphone ose Android  - Mbajtëse telefoni në qafë (telefonat celularë)

Mbajtës i ndryshueshëm dhe fleksibël i telefonit celular

Mbajtësi i telefonit celular është i formueshëm, fleksibël dhe i rrotullueshëm 360°. Mekanizmi i tij shtrëngues universal siguron një lidhje të sigurt të celularit, falë të cilit do të keni duar të lira dhe fytyra juaj do të jetë e sigurt nga një rënie e mundshme e celularit. Falë fleksibilitetit të vetë stendës, ju mund ta përkulni atë për qëllime të ndryshme. Mund ta përdorni si një shkop selfie, trekëmbësh ose mbajtëse në qafë, gjithashtu mund të përkulet rreth çdo objekti.

mbajtëse telefoni në qafë për telefon celular inteligjent

E përputhshme dhe ideale për udhëtime

Nëse keni një celular me madhësi ekrani nga 4 deri në 7,3" (10 deri në 18,5 cm), nuk do të keni problem të përdorni mbajtësen me celularin tuaj. Mund të ecni nëpër shtëpi me mbajtësen, të bëni një telefononi dhe kryeni njëkohësisht detyrat e punës ose të shtëpisë Mbajtësi i celularit do të bëhet një shoqërues ideal në shtëpi dhe në rrugë.


Specifikim:

  • Shikimi i filmave pa duar
  • Përshtatet me çdo qafë
  • Materiali: ABS
  • Përmasat e produktit: 12,5 x 6 x 63 cm
  • Pesha: 220 gram


Përmbajtja e paketës:
1x mbajtëse celulari me qafë

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim